sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
35.23 EUR
1 174.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404962
Kód dod.: 14188
EAN: 850049716178
 
87.40 EUR
87.41 EUR
874EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležit
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
52.40 EUR
1 746.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva sviežosť prádla čepelí sa vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych šeříkov. Až 60 dní vône. Až 2500 dávok vône v každej náplni. Neutralizuje zápach a prevoní Váš domov.
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
86.92 EUR
86.93 EUR
1 738.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2500178
Kód dod.: GIVP000267
EAN: 3274872479920
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Irresistibl
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500712
Kód dod.: 14442
EAN: 8052464898183
 
33.53 EUR
1 117.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Paradiso Rosa od Roberto Cavalli vás
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2502601
Kód dod.: 14842
EAN: 8011003906338
 
75.28 EUR
1 505.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonický medvedík Moschino sa vrac
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2601188
Kód dod.: KL014A02
EAN: 3386460168618
 
44.32 EUR
738.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Florálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je stel
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Kód: 06798
Kód dod.: 716006
EAN: 8595000911729
 
4.78 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa, nečistôt a usadenín u varných kanvíc, iných elektrospotrebičov a povrchov, prichádzajúcich do styku s potravinami
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 50 mm
Kód: 52541
Kód dod.: 547112
EAN: 8593534671508
 
0.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné maliarske práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Kód: 2502634
Kód dod.: 547118
EAN: 8593534671157
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou sa dá použiť aj pre syntetické farby a laky.
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502630
Kód dod.: 547144
EAN: 8593534660199
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren pre menšie lakýrnické práce, pre vodou riediteľné a syntetické farby, nevhodný do polyuretánovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2503141
Kód dod.: 540270
EAN: 8593534672116
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 180 mm, výška plyše 13 mm.
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Kód: 2302943
Kód dod.: 845257
EAN: 9000101213980
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma suchý šampon Hi Lovely! dodáva vlasom okamžitú sviežosť, nádhernú vôňu a objem až na 24 hodín.
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Kód: 2400438
Kód dod.: 820456
EAN: 8592297010203
 
5.83 EUR
116.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.