sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
3.89 EUR
14.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN v spreji okamžite uhladí a posilní namáhané vlasy, uľahčí rozčesávanie a dodá im pružnosť i lesk bez zaťaženia.
BIO BIONE EXCLUSIVE nočný pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE nočný pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2508566
Kód dod.: 821143
EAN: 8595061606138
 
4.33 EUR
84.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
EXCLUSIVE nočný pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – výživná nočná starostlivosť pre regeneráciu pleti.
AKCE
Chante Clair Candeggina Univerzálny odmasťovací prostriedok s bieliacim účinkom 625 ml
Chante Clair
Chante Clair Candeggina Univerzálny odmasťovací prostriedok s bieliacim účinkom 625 ml
Kód: 2509035
Kód dod.: 706577
EAN: 8015194513528
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoce účinný univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý spája silné odmasťovacie schopnosti s dezinfekčným účinkom bielidla a sviežou vôňou.
AKCE
Chante Clair Čistiaci a odmasťovací prostriedok Lemon 750 ml
Chante Clair
Chante Clair Čistiaci a odmasťovací prostriedok Lemon 750 ml
Kód: 2509031
Kód dod.: 706565
EAN: 8015194528577
 
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s osviežujúcou vôňou citrónu ideálny na odstránenie mastnoty a nečistôt.
AKCE
Chante Clair Čistiaci a odmasťovací prostriedok Marseillské mydlo 750 ml
Chante Clair Čistiaci a odmasťovací prostriedok Marseillské mydlo 750 ml
Kód: 2508580
Kód dod.: 706559
EAN: 8015194528553
 
3.46 EUR
4.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s vôňou tradičného marseillského mydla, ktorý efektívne odstraňuje mastnotu a nečistoty a zanecháva povrchy svieže a čisté.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.