sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alpa Francovka Gaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Gaštan lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10595
Kód dod.: 00018
EAN: 85922297
80%
1.43 EUR
23.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Francovka obsahujúca gaštanový extrakt má priaznivý vplyv na poruchy periférneho prekrvenia (fialové ruky, studené nohy), ovplyvňuje pružnosť a pevnosť cievnych stien.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom pomáha osviežiť pokožku po holení.
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvlhčujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci krém na ruky s výťažkom z aloe vera a alantom je určený pre starostlivosť o namáhanú pokožku rúk. Krém pokožku zjemňuje, zvlhčuje a podporuje jej regeneráciu. Ľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.
Alpa dent ústny dezodor, 30 ml
ALPA® Dent
Alpa dent ústny dezodor, 30 ml
Kód: 14286
Kód dod.: 00272
EAN: 8594001772650
93%
1.96 EUR
65.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kompaktný ústny dezodorant s rozprašovačom na osvieženie ústnej dutiny s mätou a eukalyptom.
Alpa Luna konopný šampón, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna konopný šampón, 430 ml
Kód: 1800132
Kód dod.: 845409
EAN: 8595605201515
90%
2.39 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s obsahom konopného oleja je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) a proteíny.
Alpa Windsor voda pred holení, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor voda pred holení, 100 ml
Kód: 09500
Kód dod.: 843132
EAN: 85922228
88%
2.08 EUR
20.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voda pred holením, ktorá pomáha napriemeniu a natuheniu brady.
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 00908
EAN: 85922143
97%
1.60 EUR
13.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrakt púpavového koreňa je bohatý najmä na sliz, triesloviny a minerálne látky. Má priaznivý vplyv proti vypadávaniu vlasov a znižuje tvorbu lupín.
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandľový krém na ruky, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
1.43 EUR
14.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový ochranný krém na ruky s glycerínom vhodný k preventívnej ochrane rúk pred pracovným výkonom, tak i k ošetreniu rúk po práci.
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský olej s azulenom, 50 ml
Kód: 10526
Kód dod.: 821160
EAN: 85911147
95%
1.43 EUR
28.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviril prináša úľavu vysušenej, svrbiacej pokožke alebo pokožke spálenej slnkom. Obsahuje harmanček, azulen éterický olej z harmančeka a antibakteriálne zložky.
Alpa Francovka Kostival lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Kostival lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10601
Kód dod.: 00279
EAN: 85922327
100%
1.43 EUR
23.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrakt z kostivalového koreňa obsahuje slizové látky, alkaloidy a silice. Podporuje regeneráciu tkanív a zmierňuje bolesť
-1%Zľava
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica Svieža vôňa suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 82270
Kód dod.: 845421
EAN: 8595605200440
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón určený na príležitostné použitie vedľa obvyklého umývania vlasov. Obsahuje chladiacu aktívnu látku a vlasy odmašťuje.
Alpa Luna s Rakytníkovým olejom bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna s Rakytníkovým olejom bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 82269
Kód dod.: 02198
EAN: 8595605200426
100%
1.60 EUR
13.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na regeneráciu a výživu vlasov a vlasovej pokožky. Rakytníkový olej s unikátnou skladbou vitamínov a biologicky aktívnych látok slúži na posilnenie rastu vlasov.
Alpa Pedik s antimikrobiálnou prísadou zásyp na nohy 100 g
ALPA® Pedik
Alpa Pedik s antimikrobiálnou prísadou zásyp na nohy 100 g
Kód: 10633
Kód dod.: 00656
EAN: 8594001775187
100%
1.87 EUR
18.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zásyp určený pre starostlivosť o nadmerne sa potiacie nohy. Pomáha ukľudniť a vysušiť podráždenú pokožku, podporuje jej regeneráciu a výrazne obmedzuje zápach nôh vďaka antimikrobiálnej prísade.
Alpa Sport Star Relax Sport po výkone masážny gél s mentolom, methylsalicylátom a bylinnými extraktmi 210 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Relax Sport po výkone masážny gél s mentolom, methylsalicylátom a bylinnými extraktmi 210 ml
Kód: 32802
Kód dod.: 00886
EAN: 8594001776795
100%
3.91 EUR
18.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Sport Star Relax je chladivý masážny gél určený k úľave od bolesti svalov a kĺbov po fyzickej námahe.
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
ALPA® Windsor®
Windsor penivý krém na holenie, 100 g
Kód: 2601742
Kód dod.: 880079
EAN: 8594001779239
 
1.87 EUR
18.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Windsor penivý krém na holenie uľahčuje holenie a pomáha zabezpečiť hladké kĺzanie strojčeka po pokožke.
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzálny masážny krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
5.87 EUR
23.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny masážny krém pre okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia s vysokým obsahom minerálneho oleja, ktorý vytvára na povrchu pokožky klzký film a tým zaručuje možnosť masáže bez nepríjemného trenia.
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
95%
1.43 EUR
35.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa jemný masážny krém pre regeneráciu a uvoľnenie svalstva s obsahom prírodnej silice obohatenej o oleje z obilných klíčkov.
Alpa Luna, bylinný šampón žihľava, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampón žihľava, 430 ml
Kód: 12229
Kód dod.: 00744
EAN: 8594001775729
100%
2.39 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný šampon s prírodným extraktom a vyváženým pH. Pŕhľadový extrakt obsahuje vitamín C a vitamíny
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
9.13 EUR
9.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
-1%Zľava
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
1.51 EUR
1.52 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý odmasťuje vlasy vďaka obsahu špeciálne upraveného ryžového škrobu.
Alpa dent pro čistenie umelého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čistenie umelého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 02605
EAN: 8594001770090
100%
1.96 EUR
13.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Dent je prípravok v prášku pre čistenie umelého chrupu s obsahom enzymatickej prísady, ktorá odstráni zvyšky potravy.
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 02551
EAN: 8595605202833
 
3.60 EUR
24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento rýchloschnúci sprej je určený na denné ošetrovanie nôh. Obsahuje chlórhydrát hliníka, najúčinnejšiu látku s antiperspiračným účinkom, a to v koncentrácii, ktorá zabezpečí dlhodobú účinnosť. Výrazné obmedzenie potenia a zápachu nôh!
Alpa Francovka Lesana liehový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana liehový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 00453
EAN: 85922280
97%
2.16 EUR
2.17 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Francovka lesana je liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskom 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskom 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskom je vyživujúca starostlivosť určená pre suchú, ztvrdnutú a namáhanú pokožku chodidiel.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.