sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vôňou lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 860181
EAN: 8594001778706
100%
2.47 EUR
16.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy s liehovým základom a príjemnou vôňou lípy. Poskytuje pevnú fixáciu účesu a pomáha predchádzať predčasnému masteniu vlasov. Vhodný pre všetky typy vlasov.
Alpa Repelent odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte, 90 ml
ALPA®
Alpa Repelent odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte, 90 ml
Kód: 79047
Kód dod.: 675620
EAN: 8595605201454
100%
4.78 EUR
53.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinnou látkou repelentu je diethyltoluamid, ktorý odpudzuje bodavý hmyz aj kliešte. Prípravok sa aplikuje na nechráněné miesta kože.
Alpa Francovka Arnika liehový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika liehový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
1.43 EUR
23.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný český bylinný roztok s obsahom arnikového extraktu určený na vonkajšie použitie.
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 829003
EAN: 85911093
98%
1.96 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
1.96 EUR
39.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa ochranný detský krém na opruzeniny s vysokým obsahom oxidu zinočnatého v kvalitnom krémovom základe.
Alpa Luna, bylinný šampón breza, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampón breza, 430 ml
Kód: 12231
Kód dod.: 845402
EAN: 8594001775736
100%
2.39 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s brezovým extraktom sa stará o mastné vlasy so sklonom k lupinám. Pri pravidelnom používaní
Alpa Luna, bylinný šampón harmanček, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampón harmanček, 430 ml
Kód: 80275
Kód dod.: 845407
EAN: 8595605200549
100%
2.39 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný šampón s prírodným extraktom a vyváženým pH. Extrakt z heřmánku pravého pomáha odstrániť svr
Alpa Amica čistiaca pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica čistiaca pleťová voda, 60 ml
Kód: 09983
Kód dod.: 825051
EAN: 85911222
95%
1.17 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mierne alkoholický roztok vyčistí a osvieži zmiešanú a mastnú pleť po celodennej únave. Jemná parfémace navodí príjemný pocit.
Alpa Amica vyživujúca pleťová voda, 60 ml
ALPA® Amica®
Alpa Amica vyživujúca pleťová voda, 60 ml
Kód: 09979
Kód dod.: 825053
EAN: 85911253
100%
1.17 EUR
19.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný účinok allantoinu vhodne dopĺňa extrakt z ovsených vločiek s vysokým obsahom vitamínov E a B a minerálnych látok.
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor voda po holení, 100 ml
Kód: 09498
Kód dod.: 843131
EAN: 85922181
97%
2.08 EUR
20.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voda po holení, ktorá zkludňuje, regeneruje pleť a znižuje hrubosť oholenej pleti.
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážny krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
1.43 EUR
35.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný bylinný masážny krém s obsahom mentolu, kafru, eukalyptu a mäty pre úľavu pri revmatických bolestiach, prechladnutí, bolestiach hlavy, telesnej únave a pri pomliaždeninách.
Alpa Luna Brezová bylinková vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Brezová bylinková vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
1.60 EUR
13.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinnými látkami breza extraktu sú hlavne saponíny a silice, triesloviny, vitamín C a karotény. Tieto látky pôsobia priaznivo na vlasovú pokožku a obmedzujú nadmerné mastenie vlasov
-1%Zľava
Alpa Aviril detský zásyp s azulenom, 100 g
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský zásyp s azulenom, 100 g
Kód: 14294
Kód dod.: 823200
EAN: 8594001770014
 
1.73 EUR
1.74 EUR
17.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zásyp s príjemnou parfémaciou obsahuje účinnú látku azulen, éterický olej z harmančeka, ktorý účinne chráni detskú pokožku, má upokojujúci, hojivý a antiseptický účinok, pôsobí tiež protizápalovo.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10603
Kód dod.: 829014
EAN: 8594001771455
97%
10.87 EUR
10.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Francovka lesana je lihový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Alpa Sport Star Start hrejivá masážna emulzia pred výkonom, 210 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Start hrejivá masážna emulzia pred výkonom, 210 ml
Kód: 10569
Kód dod.: 812002
EAN: 8594001774104
 
3.91 EUR
18.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrejivá masážna emulzia s výťažkami z kafru a zázvoru sa používa na masáž svalov pred športovým alebo namáhavým fyzickým výkonom.
Alpa Apiko s včelí mateřskou kašičkou pleťový krém 40 g
ALPA® Apico®
Alpa Apiko s včelí mateřskou kašičkou pleťový krém 40 g
Kód: 08928
Kód dod.: 822564
EAN: 8594001771783
96%
1.51 EUR
37.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém s obsahom 0,1 % včelí mateřskej kašičky, ktorá má regeneračné a vyživujúce účinky.
Alpa Francovka Konopí Cannabis liehový bylinný roztok 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Konopí Cannabis liehový bylinný roztok 160 ml
Kód: 1700982
Kód dod.: 829009
EAN: 85929814
96%
2.39 EUR
14.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičný český bylinný roztok s extraktom z konope siateho (Cannabis sativa), určený na vonkajšie použitie. Pomáha pri regenerácii svalov a kĺbov, zmierňuje únavu po fyzickej námahe a uvoľňuje stuhnuté partie.
Alpa Aviril krém na ruky glycerínový so včelím voskom 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruky glycerínový so včelím voskom 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Aviril je vyživujúci krém na ruky, ktorý kombinuje hydratačné účinky glycerínu so upokojujúcimi a ochrannými vlastnosťami včelieho vosku.
Alpa Forte repelent, 90 ml
ALPA®
Alpa Forte repelent, 90 ml
Kód: 70557
Kód dod.: 675621
EAN: 8594001779413
 
5.22 EUR
58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzuje komáre, ovády, kliešte a ďalšie druhy bodavého hmyzu. Obsahuje 28% účinnej repelentnej látky - Diethyltoluamidu.
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
ALPA®
Alpa Repelent pre deti, 100 ml
Kód: 98843
Kód dod.: 675624
EAN: 8595605201102
 
5.65 EUR
56.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok v spreji je určený pre deti od 1 roku. Obsahuje Insect Repellent 3535 – šetrnú látku s biocídnym účinkom.
Alpa Fialka kolínska voda, 50 ml
ALPA®
Alpa Fialka kolínska voda, 50 ml
Kód: 10862
Kód dod.: 843140
EAN: 85911161
86%
1.17 EUR
23.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná kvetinová kolínska voda s vôňou kvetov fialiek.
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konopný balzám hrejivý je vhodný na masáž pokožky namáhaných častí tela. Pri aplikácii navodzuje príjemný pocit prehriatia.
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
ALPA®
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
96%
2.47 EUR
24.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny gél s extraktom gaštanu je určený na ošetrenie unavených nôh, obmedzuje pocit "ťažkých nôh". Účinnými látkami sú gaštanový extrakt a rozmarínová silica.
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážna emulzia hrejivá so zázvorom, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na prípravnú masáž svalov pred športovým a namáhavým pracovným výkonom. Emulzia je určená ako športovcom, tak aj bežným spotrebiteľom. Zázvorový extrakt a kafr majú výrazne hrejivé a prekrvujúce účinky na svaly.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.