sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502618
Kód dod.: 540264
EAN: 8593534670723
 
5.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Šírka valčeka 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502635
Kód dod.: 547172
EAN: 8593534671485
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perlon o šírke 100 mm je určený na menšie lakýrnické a dokončovacie maliarske práce pre husté a disperzné farby a laky.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503455
Kód dod.: 547240
EAN: 8593534672451
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva, má veľmi dlhú životnosť. Pre dokončovacie maliarske práce všetkými druhmi náterových hmôt.
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2503452
Kód dod.: 547114
EAN: 8593534671607
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou je možné použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
35.23 EUR
1 174.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404962
Kód dod.: 14188
EAN: 850049716178
 
87.40 EUR
87.41 EUR
874EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležit
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
52.40 EUR
1 746.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva sviežosť prádla čepelí sa vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych šeříkov. Až 60 dní vône. Až 2500 dávok vône v každej náplni. Neutralizuje zápach a prevoní Váš domov.
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
86.92 EUR
86.93 EUR
1 738.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2502601
Kód dod.: 14842
EAN: 8011003906338
 
75.28 EUR
1 505.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonický medvedík Moschino sa vrac
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500712
Kód dod.: 14442
EAN: 8052464898183
 
33.53 EUR
1 117.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Paradiso Rosa od Roberto Cavalli vás
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2500178
Kód dod.: GIVP000267
EAN: 3274872479920
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Irresistibl
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.