sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
73.44 EUR
73.45 EUR
1 468.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky pa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602895
Kód dod.: 795723
EAN: 9000101781144
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Twist Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gél pre ženy s jemnou a hrejivou vôňou pistácií a medu.
Novinky
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603388
Kód dod.: LG290600
EAN: 3614274798197
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Novinky
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
Kód: 2603406
Kód dod.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
98.24 EUR
1 637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Pure Platinum je intenzívna pánska pa
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Kód: 33754
Kód dod.: 687113
EAN: 8594004852656
75%
11.70 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doplnenie minerálnych látok do krmnej dávky pre prasatá, sele, psy a hydinu.
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
8.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerálny motorový olej určený pre dvojtaktné motory. Poskytuje spoľahlivú ochranu motora proti opotrebeniu, korózii a nadmernému trením, čím zaisťuje hladký chod a dlhú životnosť motora.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
Air Wick FreshMatic Svieži ostrov náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieži ostrov náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 1906557
Kód dod.: 731791
EAN: 5900627055184
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vôňou čerstvého prádla.
AKCE
RYOR bylinné tonikum pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR bylinné tonikum pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35546
Kód dod.: 825301
EAN: 8594007977110
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tonikum je nevyhnutné použiť pre ranné čistenie a večerné doplnenie pleti, jej hydratáciu a osvieženie počas dňa.
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500561
Kód dod.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.