sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 95572
 
EAN: 3386460074827
95%
73.89 EUR
738.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016 svieža, mužná, intenzívnaUž vi
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1806578
Kód dod.: GIVP069001
EAN: 3274872372146
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2018. Z módneho domu Givenchy prichádza svieži váno
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2008019
Kód dod.: 12870
EAN: 8011003858538
 
59.36 EUR
1 978.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovoovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Uniknite na prekrásne ostrovy, na ktorých s
VÝPRODEJ - TOP CENA
Montblanc Legend Red parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Red parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2201588
Kód dod.: 13336
EAN: 3386460127981
 
29.43 EUR
29.44 EUR
981EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2022. Rudí je symbolom toľkých rôznych emócií a vlast
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2404992
Kód dod.: 14246
EAN: 8011003890798
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
Givenchy L´Interdit Absolu parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit Absolu parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2405349
Kód dod.: GIVP000217
EAN: 3274872473669
 
76.84 EUR
2 195.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 L'Interdit Absolu odhaľuje novú
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
Gant Preppy Rose parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Gant®
Gant Preppy Rose parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500977
Kód dod.: 14466
EAN: 4013674810031
 
80.23 EUR
802.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Preppy Rose je neodolateľná a pod
Nivea Men Active Clean šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508110
Kód dod.: 845475
EAN: 9005800389073
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Active Clean s aktívnym uhlím účinne umýva vlasy a pokožku hlavy a odstraňuje všetky nečistoty.
Spokar vanička na farbu pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 250 mm je určená na uľahčenie nanášania náterovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
AKCE
Nivea Men Sensitive Power šampón pre mužov 250ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Power šampón pre mužov 250ml
Kód: 2507850
Kód dod.: 845447
EAN: 9005800389066
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Sensitive Power s extraktom z konopných semien jemne umýva vlasy a pokožku hlavy, poskytuje okamžitú úľavu a posilňuje vlasy už od korienkov.
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
AKCE
Radox Feel Radiant sprchový gél pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gél pre ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
1 EUR
4.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Radox Feel Radiant prináša osviežujúci a energizujúci sprchový zážitok vďaka sladkej ovocnej vôni jahôd, malín a bobuľovín.
Guess Iconic Blue parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Guess®
Guess Iconic Blue parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2601408
Kód dod.: GUE35002
EAN: 085715350022
 
30.39 EUR
30.40 EUR
1 013EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá fúžerová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte silu oceánu a moderné mužnosti s vôňou
Lacoste Original Aqua parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original Aqua parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601426
Kód dod.: LC021A02
EAN: 3386460172691
 
40.39 EUR
40.40 EUR
403.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte novú úroveň mužskej elegancie a sviežos
LACOSTE L.12.12 Bleu parfumovaná voda pre mužov 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfumovaná voda pre mužov 35 ml
Kód: 2602854
Kód dod.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
51.71 EUR
1 477.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603401
Kód dod.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
103.89 EUR
1 038.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
AKCE
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Parodontax®
Parodontax Gentle Clean Extra Soft extra mäkká zubná katáček pre krvácajúce ďasná, triopack
Kód: 1806762
 
EAN: 5054563049889
 
9.66 EUR
3.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
3.26 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviváž s hypoalergénnym zložením poskytuje úžasnú hebkosť s jemnou vôňou, ktorú si môže vychutnať celá rodina.
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
17.82 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Expert Sensitive Gel efektívne odstraňuje škvrny a zároveň je šetrný k pokožke. S prírodnými mydlami a ľahkou vôňou mandľového mlieka je vhodný aj pre alergikov.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
-1%Zľava
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.