sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Henkel Syoss
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Kód: 2600791
Kód dod.: 845488
EAN: 9000100695848
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký suchý šampón v spreji, navrhnutý pre jemné, oslabené vlasy, ktoré postrádajú objem. Dodáva vlasom sviežosť a plnosť.
Guess Bella Vita parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601098
Kód dod.: GUE32402
EAN: 085715324023
 
30.84 EUR
1 028EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2020 Parfumovaná voda Bella Essence j
Guess Bella Vita parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601097
Kód dod.: GUE32400
EAN: 085715324009
 
47.36 EUR
473.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 Parfémovaná voda GUESS Bella Vita oslavu
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.57 EUR
851.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601193
Kód dod.: GUE34932G
EAN: 085715349323
 
32.83 EUR
1 094.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Guess Iconic Sublime je osl
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
73.44 EUR
73.45 EUR
1 468.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky pa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602895
Kód dod.: 795723
EAN: 9000101781144
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Twist Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gél pre ženy s jemnou a hrejivou vôňou pistácií a medu.
Novinky
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603388
Kód dod.: LG290600
EAN: 3614274798197
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Novinky
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
Kód: 2603406
Kód dod.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
98.24 EUR
1 637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Pure Platinum je intenzívna pánska pa
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydina a psy, 5 kg
Kód: 33754
Kód dod.: 687113
EAN: 8594004852656
75%
11.70 EUR
2.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doplnenie minerálnych látok do krmnej dávky pre prasatá, sele, psy a hydinu.
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerálny motorový olej pre dvojtaktné motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
8.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerálny motorový olej určený pre dvojtaktné motory. Poskytuje spoľahlivú ochranu motora proti opotrebeniu, korózii a nadmernému trením, čím zaisťuje hladký chod a dlhú životnosť motora.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Kód: 2506050
Kód dod.: 765250
EAN: 9000101805017
 
15.65 EUR
0.43EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť dokonale čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
Coach Gold Parfum parfém pre ženy 90 ml
COACH
Coach Gold Parfum parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2501318
Kód dod.: CC023A01
EAN: 3386460156707
 
99.58 EUR
1 106.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Parfém Coach Gold zosobňuje iskri
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2501775
Kód dod.: 14675
EAN: 3386460153720
 
90.41 EUR
904.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2502008
Kód dod.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
37.79 EUR
503.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2004 Toaletná voda Lacoste Red je arom
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Colgate®
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Colgate Harry Potter 6+ je navrhnutý tak, aby deťom spríjemnil každodenné čistenie zubov vďaka obľúbenému motívu z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 845560
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.