sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 2211008
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
AKCE
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35296
Kód dod.: 810501
EAN: 8594007977103
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť slúži na večerné čistenie. Príjemná svieža parfumácia, zmierňuje pocit únavy pleti.
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
90.10 EUR
1 501.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.83 EUR
696.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.