sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Brunox
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Kód: 2504881
Kód dod.: 485234
EAN: 7610567930189
 
25.61 EUR
64.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Freshmatic náhradná náplň je určená pre automatický osviežovač vzduchu. Pomáha prevoniť interiér jemnou kvetinovou vôňou jazmínu a frézie.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 845560
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
AKCE
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35296
Kód dod.: 810501
EAN: 8594007977103
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
RYOR pleťové mlieko čistiace pre normálnu a zmiešanú pleť slúži na večerné čistenie. Príjemná svieža parfumácia, zmierňuje pocit únavy pleti.
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pre hnedé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: 855407
EAN: 5010724527474
 
6.95 EUR
34.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampón špeciálne navrhnutý pre hnedé odtiene vlasov.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Tonic toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1702676
 
EAN: 8005610255668
 
75.71 EUR
757.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenená vôňa pre mužov uvedená na trh na jar 2017. Určená pre moderných mužov, ktorí usilu
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
90.10 EUR
1 501.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.83 EUR
696.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501459
Kód dod.: LC019A01
EAN: 3386460165921
 
75.67 EUR
756.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová drevito-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu zosobňujúcu el
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Emanuel Ungaro
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502401
Kód dod.: 14709
EAN: 8056860211270
 
62.96 EUR
62.97 EUR
699.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Emanuel Ungaro Cosmic Moon vás
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.