sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2602649
 
EAN: 8056669927396
 
124.89 EUR
1 665.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovopižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 75 ML
SABRINA CARPENTER
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 75 ML
Kód: 2602698
Kód dod.: 835341
EAN: 810023679943
 
32.83 EUR
437.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2023 Sabrina Carpenter Caramel Dream j
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 30 ML
SABRINA CARPENTER
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 30 ML
Kód: 2602701
Kód dod.: 835345
EAN: 810023678663
 
22.39 EUR
746.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2023 Sabrina Carpenter Caramel Dream j
Novinky
truckzdarma
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603391
Kód dod.: LF686000
EAN: 3614274488029
 
139.37 EUR
2 787.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s dámskou novinkou roku 2026 PRAD
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
39.09 EUR
781.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990 trblietavá a jasná vôňa čistého jazeraPre ženu j
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
ALPA®
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
Kód: 10860
Kód dod.: 843142
EAN: 85911185
89%
1.17 EUR
23.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Konvalinka je tradičná česká kolínska voda s jemnou a sviežou vôňou konvaliniek. Je určená pre ženy, ktoré majú rady ľahké kvetinové aróma vhodné na každodenné použitie.
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Guess®
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2402591
Kód dod.: GUE32354
EAN: 085715002303
 
42.83 EUR
856.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Elegancia a sebadôvera predstavujú vnútornú
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2403882
Kód dod.: 14136
EAN: 8011003891467
 
120.42 EUR
2 408.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
truckzdarma
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2403883
Kód dod.: 14137
EAN: 8011003891092
 
150.24 EUR
1 669.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508815
Kód dod.: 845477
EAN: 9005800388915
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Deep s čiernym uhlím dôkladne odstraňuje prebytočný maz a zaisťuje hlbokú čistotu.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2502251
Kód dod.: LC017A01
EAN: 3386460156875
 
78.71 EUR
787.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Lacoste Original Woman v
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502252
Kód dod.: LC017A02
EAN: 3386460169080
 
57.61 EUR
57.62 EUR
960.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Spoznajte vôňu Lacoste Original Woma
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
AKCE
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35958
Kód dod.: 810500
EAN: 8594007977080
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje make-up a zbavuje pleť nečistôt, dá sa použiť aj pre citlivú pleť.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.