sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
truckzdarma
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 74497
 
EAN: 3605521816580
97%
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013 Nová vôňa s názvom Sie čiže Áno. Áno láske, Áno
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1905617
Kód dod.: 12044
EAN: 8011003839292
100%
64.06 EUR
1 281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2101604
 
EAN: 3614226904966
 
47.40 EUR
474EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa Burberry Brit Sheer bola predstavená roku 2015. Jej flakón zdobí jemný relief kocky,
Givenchy L´Interdit 2022 toaletná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit 2022 toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2207321
Kód dod.: GIVP069311
EAN: 3274872441972
 
85.93 EUR
1 718.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Vzrušujúca vôňa, plná kontrastov, ktorá
Mercedes-Benz Men Air parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Air parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2305524
Kód dod.: MBVMBASL102
EAN: 3595471026842
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo-drevená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Od svojho počiatku je Mercedes-Benz Par
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2403005
Kód dod.: LC014A02
EAN: 3386460149365
 
40.22 EUR
804.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čarovnosť čistej prirodzenosti, príjemná, jemn
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 60671
 
EAN: 8011003993840
 
33 EUR
33.01 EUR
165EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebavedomú ženu, ktorá miluje život
Spokar sitko stieracia mriežka pre valček do 180 mm
Spokar®
Spokar sitko stieracia mriežka pre valček do 180 mm
Kód: 2502973
Kód dod.: 554300
EAN: 8593534810129
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 180 mm.
Mercedes-Benz Club Black parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Club Black parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501990
Kód dod.: MBVMBMC130
EAN: 3595471036513
 
79.15 EUR
1 583EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Mercedes-Benz Club je najlepšie st
Roberto Cavalli Florence parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Florence parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502411
Kód dod.: 14172
EAN: 8052464897001
 
19.96 EUR
665.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chypre-kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2017 Inšpirovaná slnečným Toskánskom. Dámska vôňa je in
Versace Crystal Emerald parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502595
Kód dod.: 14836
EAN: 8011003901623
 
65.62 EUR
2 187.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace predstavu
truckzdarma
Givenchy L´Interdit Absolu parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit Absolu parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2405351
Kód dod.: GIVP000220
EAN: 3274872473683
 
132.29 EUR
1 653.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 L'Interdit Absolu odhaľuje novú
Nivea Men Strong Power šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Strong Power šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508814
Kód dod.: 845478
EAN: 9005800388908
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Strong Power s morskými minerálmi posilňuje vlasy od korienkov a je šetrný k vlasom aj pokožke hlavy.
AKCE
Green Pharmacy Heřmánek maska pre farbené vlasy 300 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek maska pre farbené vlasy 300 ml
Kód: 2508587
Kód dod.: 845739
EAN: 4823015934575
 
2.48 EUR
8.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska Green Pharmacy Heřmánek je určená pre starostlivosť o farbené vlasy, ktoré potrebujú extra ochranu a regeneráciu.
-1%Zľava
Spokar vanička na farbu pre valček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací vana vhodná pre valčeky do 70 mm je určená pre uľahčenie nanášania nátierovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601023
Kód dod.: GIVP000502
EAN: 3274872501676
 
122.02 EUR
2 440.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.