sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2601188
Kód dod.: KL014A02
EAN: 3386460168618
 
44.32 EUR
738.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Florálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je stel
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieže prádlo náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytáva sviežosť prádla čepelí sa vo vetre, s jemnou vôňou okolitých bielych šeříkov. Až 60 dní vône. Až 2500 dávok vône v každej náplni. Neutralizuje zápach a prevoní Váš domov.
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
86.92 EUR
86.93 EUR
1 738.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
35.23 EUR
1 174.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404962
Kód dod.: 14188
EAN: 850049716178
 
87.40 EUR
87.41 EUR
874EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležit
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
52.40 EUR
1 746.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
90.10 EUR
1 501.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.83 EUR
696.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501459
Kód dod.: LC019A01
EAN: 3386460165921
 
75.67 EUR
756.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová drevito-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu zosobňujúcu el
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Emanuel Ungaro
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502401
Kód dod.: 14709
EAN: 8056860211270
 
62.96 EUR
62.97 EUR
699.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Emanuel Ungaro Cosmic Moon vás
Nivea Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF30 50ml
Kód: 2507703
Kód dod.: 822807
EAN: 9005800396880
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký denný krém určený pre normálnu až zmiešanú pleť. Kombinuje intenzívnu hydratáciu s SPF 30.
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Henkel Syoss
Syoss sprej pre tepelnú ochranu vlasov Keratin Volume 200ml
Kód: 2505789
Kód dod.: 855535
EAN: 9000101712681
 
6.74 EUR
33.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Keratin Volume sprej pre tepelnú ochranu až do 230°C. Až dvojnásobný objem v porovnaní s neošetrenými vlasmi. Pre dlhodobý objem po fénovaní a hladké vlasy bez chyby.
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulzia pre intímnu hygienu 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
5.44 EUR
21.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.