sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Colgate®
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Colgate Harry Potter 6+ je navrhnutý tak, aby deťom spríjemnil každodenné čistenie zubov vďaka obľúbenému motívu z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
39.09 EUR
781.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990 trblietavá a jasná vôňa čistého jazeraPre ženu j
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
ALPA®
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
Kód: 10860
Kód dod.: 00072
EAN: 85911185
89%
1.17 EUR
23.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Konvalinka je tradičná česká kolínska voda s jemnou a sviežou vôňou konvaliniek. Je určená pre ženy, ktoré majú rady ľahké kvetinové aróma vhodné na každodenné použitie.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2502251
Kód dod.: LC017A01
EAN: 3386460156875
 
78.71 EUR
787.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Lacoste Original Woman v
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502252
Kód dod.: LC017A02
EAN: 3386460169080
 
57.61 EUR
57.62 EUR
960.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Spoznajte vôňu Lacoste Original Woma
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Guess®
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2402591
Kód dod.: GUE32354
EAN: 085715002303
 
42.83 EUR
856.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Elegancia a sebadôvera predstavujú vnútornú
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2403882
Kód dod.: 14136
EAN: 8011003891467
 
120.42 EUR
2 408.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
truckzdarma
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2403883
Kód dod.: 14137
EAN: 8011003891092
 
150.24 EUR
1 669.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508815
Kód dod.: 845477
EAN: 9005800388915
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Deep s čiernym uhlím dôkladne odstraňuje prebytočný maz a zaisťuje hlbokú čistotu.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
AKCE
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35958
Kód dod.: 810500
EAN: 8594007977080
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje make-up a zbavuje pleť nečistôt, dá sa použiť aj pre citlivú pleť.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.