sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,25 l, 50 dávok
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
17.82 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Expert Sensitive Gel efektívne odstraňuje škvrny a zároveň je šetrný k pokožke. S prírodnými mydlami a ľahkou vôňou mandľového mlieka je vhodný aj pre alergikov.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Kód: 2501936
Kód dod.: 794626
EAN: 8710447174708
 
1.73 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dimension od LUX sú kvalitné šampóny z Talianska, ktoré vynikajú príjemnou vôňou a šetrnosťou k vašej pokožke.
-1%Zľava
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Kód: 2503146
Kód dod.: 547162
EAN: 8593534671560
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 110 mm, pre držiak 6 mm.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Brunox
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Kód: 2504881
Kód dod.: 485234
EAN: 7610567930189
 
25.61 EUR
64.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
AKCE
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Ryor
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Kód: 32045
Kód dod.: 822650
EAN: 8594007977189
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, mastný výživný a predovšetkým ochranný krém. Jeho príjemná parfumácia navodzuje pocit sviežosti.
AKCE
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Merkur
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Kód: 43820
Kód dod.: 755012
EAN: 8592613577052
95%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Thierry Mugler
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Kód: 25970
Kód dod.: 1223309
EAN: 3439600056525
 
60.92 EUR
2 436.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne - gurmánska - zmyselná vôňa uvedená na trh v roku 1992 Vo vôni Angel sa zmyselne snúbi v
truckzdarma
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2500475
Kód dod.: LF026800
EAN: 3614274219579
 
142.46 EUR
1 424.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jantárová, kožená, fougerová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte ďalšiu etapu le
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501044
 
EAN: 8435415102698
 
121.81 EUR
2 436.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom v
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501043
 
EAN: 8435415102681
 
84.37 EUR
2 812.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom vl
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2501986
Kód dod.: KEVK000142
EAN: 3274872480728
 
124.59 EUR
1 661.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2501985
Kód dod.: KEVK000141
EAN: 3274872480711
 
101.06 EUR
2 526.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301644
Kód dod.: LB040104
EAN: 3614272761421
 
77.80 EUR
2 593.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019 Talentská elegancia, couture, postoj
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2305960
Kód dod.: LB040404
EAN: 3614272761452
 
97.37 EUR
1 947.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená, drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2019. Ukažte svetu, ako vyzerá muž súčasnost
truckzdarma
Prada Paradoxe Intense parfémovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Prada
Prada Paradoxe Intense parfémovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Kód: 2306675
Kód dod.: LE344100
EAN: 3614273961752
 
155.15 EUR
155.16 EUR
3 103EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ambrová vôňa s drevitým nádychom uvedená na trh v roku 2023 Prada Paradoxe Intense skúma
K2R ubrousky pre pranie bielizne Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Henkel K2r®
K2R ubrousky pre pranie bielizne Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Kód: 2507612
Kód dod.: 772056
EAN: 9000101822366
 
4.56 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaša istota pre dokonalé pranie a farby. Pranie rôznofarebnej bielizne umožňuje šetriť čas, vodu a energiu.
Giorgio Armani Power of You parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601106
Kód dod.: LG214000
EAN: 3614274752038
 
70.84 EUR
2 361.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Emporio Armani Power Of You pre ženy j
Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601684
Kód dod.: KL016A03
EAN: 3386460171175
 
37.79 EUR
377.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda KARL LAGERFELD Jeans Urban Coral pre
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.