sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnútorné a vonkajšie omietky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
9.18 EUR
5.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné i vonkajšie použitie k drobným opravám zrnitého povrchu predovšetkým štukových omietok.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranárskym lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
55.18 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluenové kontaktné lepidlo svetlej béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluénové kontaktné lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
15.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové beztoluénové kontaktné lepidlo svetlo béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
Alkaprén 50 plus, bez toluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, bez toluénové kontaktné lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Kód: 2503683
Kód dod.: 501312
EAN: 8588001106324
 
8.04 EUR
16.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kaučukové bez toluénové kontaktné lepidlo svetle béžovej farby, ktoré je určené na lepenie savých materiálov s nesavými (napr. guma - betón, koža - guma, umakart - drevo).
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
141.55 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.