sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Paradiso Rosa parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500712
Kód dod.: 14442
EAN: 8052464898183
 
33.53 EUR
1 117.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Paradiso Rosa od Roberto Cavalli vás
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2500178
Kód dod.: GIVP000267
EAN: 3274872479920
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Irresistibl
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Moschino
Moschino Toy Boy 2 parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2502601
Kód dod.: 14842
EAN: 8011003906338
 
75.28 EUR
1 505.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonický medvedík Moschino sa vrac
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2601188
Kód dod.: KL014A02
EAN: 3386460168618
 
44.32 EUR
738.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Florálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je stel
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
36.53 EUR
182.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebouistú ženu, ktorá miluje život a sl
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.