sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2v1 šampón harmanček pre svetlé vlasy, 250 ml
Kód: 2501936
Kód dod.: 794626
EAN: 8710447174708
 
1.73 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dimension od LUX sú kvalitné šampóny z Talianska, ktoré vynikajú príjemnou vôňou a šetrnosťou k vašej pokožke.
-1%Zľava
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Kód: 2503146
Kód dod.: 547162
EAN: 8593534671560
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 110 mm, pre držiak 6 mm.
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Brunox
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Kód: 2504881
Kód dod.: 485234
EAN: 7610567930189
 
25.61 EUR
64.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
7.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500264
Kód dod.: KL016A52
EAN: 3386460160308
 
27.61 EUR
460.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická, drevnatá a fougère vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Jeans Urban Blue od Ka
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2404999
Kód dod.: 14244
EAN: 3386460151801
 
60.49 EUR
1 008.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
AKCE
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
2.13 EUR
7.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Green Pharmacy Žihľava a Lopúch je určený pre normálne vlasy a poskytuje im jemnú starostlivosť a ochranu.
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502250
Kód dod.: GUE33312
EAN: 085715333124
 
35.18 EUR
1 172.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Poznaj La Mia Bella Vita o
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601687
Kód dod.: KL016A54
EAN: 3386460171212
 
26.09 EUR
434.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vodná drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda KARL LAGERFELD Jeans Urb
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Colgate®
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Kód: 2602061
Kód dod.: 897050
EAN: 8718951613911
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské zubné kartáčiky Colgate Harry Potter s extra jemnými vláknami pomáhajú šetrne sa starať o detské zuby a vďaka obľúbenému kúzelníckemu motívu spríjemnia každodenné čistenie.
Novinky
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602907
Kód dod.: LF657600
EAN: 3614274479096
 
154.77 EUR
1 547.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
truckzdarma
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sie toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 74497
 
EAN: 3605521816580
97%
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013 Nová vôňa s názvom Sie čiže Áno. Áno láske, Áno
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 40 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 40 ml
Kód: 1903268
Kód dod.: CH008A03
EAN: 3386460103701
 
32.71 EUR
817.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019 jemná, jasnáPredstavte si slnečný jarný d
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1905617
Kód dod.: 12044
EAN: 8011003839292
100%
64.06 EUR
1 281.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal sprchový gel pre ženy 200 ml
Kód: 60671
 
EAN: 8011003993840
 
33 EUR
33.01 EUR
165EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebavedomú ženu, ktorá miluje život
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2101604
 
EAN: 3614226904966
 
47.40 EUR
474EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa Burberry Brit Sheer bola predstavená roku 2015. Jej flakón zdobí jemný relief kocky,
Givenchy L´Interdit 2022 toaletná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit 2022 toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2207321
Kód dod.: GIVP069311
EAN: 3274872441972
 
85.93 EUR
1 718.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Vzrušujúca vôňa, plná kontrastov, ktorá
Mercedes-Benz Men Air parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Air parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2305524
Kód dod.: MBVMBASL102
EAN: 3595471026842
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo-drevená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Od svojho počiatku je Mercedes-Benz Par
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2403005
Kód dod.: LC014A02
EAN: 3386460149365
 
40.22 EUR
804.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čarovnosť čistej prirodzenosti, príjemná, jemn
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.