sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
39.09 EUR
781.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990 trblietavá a jasná vôňa čistého jazeraPre ženu j
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
ALPA®
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
Kód: 10860
Kód dod.: 843142
EAN: 85911185
89%
1.17 EUR
23.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Konvalinka je tradičná česká kolínska voda s jemnou a sviežou vôňou konvaliniek. Je určená pre ženy, ktoré majú rady ľahké kvetinové aróma vhodné na každodenné použitie.
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Guess®
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2402591
Kód dod.: GUE32354
EAN: 085715002303
 
42.83 EUR
856.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Elegancia a sebadôvera predstavujú vnútornú
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2403882
Kód dod.: 14136
EAN: 8011003891467
 
120.42 EUR
2 408.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
truckzdarma
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2403883
Kód dod.: 14137
EAN: 8011003891092
 
150.24 EUR
1 669.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2502251
Kód dod.: LC017A01
EAN: 3386460156875
 
78.71 EUR
787.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Lacoste Original Woman v
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502252
Kód dod.: LC017A02
EAN: 3386460169080
 
57.61 EUR
57.62 EUR
960.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Spoznajte vôňu Lacoste Original Woma
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508815
Kód dod.: 845477
EAN: 9005800388915
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Deep s čiernym uhlím dôkladne odstraňuje prebytočný maz a zaisťuje hlbokú čistotu.
AKCE
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR Arnika čistiace pleťové mlieko pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35958
Kód dod.: 810500
EAN: 8594007977080
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje make-up a zbavuje pleť nečistôt, dá sa použiť aj pre citlivú pleť.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.