sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfém pre mužov 40 ml
Kód: 2501945
Kód dod.: LF288400
EAN: 3614274329407
 
138.94 EUR
3 473.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yves
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2601188
Kód dod.: KL014A02
EAN: 3386460168618
 
44.32 EUR
738.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Florálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je stel
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
AKCE
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Moisture & Shine šampón na vlasy pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2400237
Kód dod.: 845258
EAN: 9000101704976
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma šampón na vlasy s ryžovou vodou a vôňou pivoňky pre normálne až suché vlasy.
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Tatrachema Diava
Diava s včelím voskom, pre čistenie a leštenie nábytku, konzervuje, 300 ml
Kód: 55055
Kód dod.: 707115
EAN: 8585003911987
100%
3.26 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diava sprej s obsahom včelieho vosku je čistiaci a leštiaci prípravok na všetky druhy nábytku. Na nábytku vytvára ochranný film a vyživuje drevo. Vhodný na parkety, laminátovú a PVC podlahu a podlahu zo dreva a mramoru. Zanecháva prirodzený vzhľad nábytku.
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Scintille Di Luce pre matné a kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501589
Kód dod.: 794633
EAN: 8720182541352
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová receptúra Active-Fusion, obohatená o magickú trojicu ingrediencií: jojobový olej, známy tým, že vyživuje a robí vlasy lesklé a hodvábne. Kolagén, o ktorom je známe, že hydratuje a dodáva lesk, spolu s perlovými proteínmi. Biotín, dôležitý pre vid
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503070
Kód dod.: 540410
EAN: 8593534670419
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček pre maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka čalúnenia 5 mm.
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Jordan
Jordan Kids zubná pasta pre deti, vo veku 0-5 rokov, 50 ml
Kód: 2508470
Kód dod.: 884960
EAN: 7046110071519
 
2.39 EUR
47.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jordan Kids je zubná pasta určená pre deti od narodenia do 5 rokov. Obsahuje 500 ppm fluoridu, ktorý pomáha chrániť a posilňovať mliečne zuby.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 810044
EAN: 4005808247349
100%
7.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500264
Kód dod.: KL016A52
EAN: 3386460160308
 
27.61 EUR
460.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická, drevnatá a fougère vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Jeans Urban Blue od Ka
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2404999
Kód dod.: 14244
EAN: 3386460151801
 
60.49 EUR
1 008.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502250
Kód dod.: GUE33312
EAN: 085715333124
 
35.18 EUR
1 172.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Poznaj La Mia Bella Vita o
AKCE
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
2.13 EUR
7.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Green Pharmacy Žihľava a Lopúch je určený pre normálne vlasy a poskytuje im jemnú starostlivosť a ochranu.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601687
Kód dod.: KL016A54
EAN: 3386460171212
 
26.09 EUR
434.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vodná drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda KARL LAGERFELD Jeans Urb
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Colgate®
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Kód: 2602061
Kód dod.: 897050
EAN: 8718951613911
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské zubné kartáčiky Colgate Harry Potter s extra jemnými vláknami pomáhajú šetrne sa starať o detské zuby a vďaka obľúbenému kúzelníckemu motívu spríjemnia každodenné čistenie.
Novinky
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602907
Kód dod.: LF657600
EAN: 3614274479096
 
154.77 EUR
1 547.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.