sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503456
Kód dod.: 547242
EAN: 8593534672437
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Brunox
Brunox Epoxy sprej, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 400 ml
Kód: 2504881
Kód dod.: 485234
EAN: 7610567930189
 
25.61 EUR
64.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 110 mm
Kód: 2503146
Kód dod.: 547162
EAN: 8593534671560
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 110 mm, pre držiak 6 mm.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfumovaná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502358
Kód dod.: 14613
EAN: 8011003905102
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Guess®
Guess Iconic parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2402591
Kód dod.: GUE32354
EAN: 085715002303
 
42.83 EUR
856.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Elegancia a sebadôvera predstavujú vnútornú
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2403882
Kód dod.: 14136
EAN: 8011003891467
 
120.42 EUR
2 408.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
truckzdarma
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2403883
Kód dod.: 14137
EAN: 8011003891092
 
150.24 EUR
1 669.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Ženská a zmyselná kompozícia stelesň
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 37780
 
EAN: 8011530001131
 
39.09 EUR
781.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990 trblietavá a jasná vôňa čistého jazeraPre ženu j
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
ALPA®
Alpa Konvalinka kolínska voda pre ženy 50 ml
Kód: 10860
Kód dod.: 00072
EAN: 85911185
89%
1.17 EUR
23.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Konvalinka je tradičná česká kolínska voda s jemnou a sviežou vôňou konvaliniek. Je určená pre ženy, ktoré majú rady ľahké kvetinové aróma vhodné na každodenné použitie.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2502251
Kód dod.: LC017A01
EAN: 3386460156875
 
78.71 EUR
787.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Lacoste Original Woman v
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502252
Kód dod.: LC017A02
EAN: 3386460169080
 
57.61 EUR
57.62 EUR
960.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Spoznajte vôňu Lacoste Original Woma
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Deep šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508815
Kód dod.: 845477
EAN: 9005800388915
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Deep s čiernym uhlím dôkladne odstraňuje prebytočný maz a zaisťuje hlbokú čistotu.
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Freshmatic náhradná náplň je určená pre automatický osviežovač vzduchu. Pomáha prevoniť interiér jemnou kvetinovou vôňou jazmínu a frézie.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503446
Kód dod.: 540322
EAN: 8593534672352
 
6.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.