sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503446
Kód dod.: 540322
EAN: 8593534672352
 
6.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Freshmatic náhradná náplň je určená pre automatický osviežovač vzduchu. Pomáha prevoniť interiér jemnou kvetinovou vôňou jazmínu a frézie.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503083
Kód dod.: 540409
EAN: 8593534670488
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 180 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502636
Kód dod.: 547180
EAN: 8593534660151
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 100 mm, pre držák 6 mm.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
AKCE
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Ryor
RYOR Exclusive výživný krém pre suchú a citlivú pleť 50 ml
Kód: 32045
Kód dod.: 822650
EAN: 8594007977189
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, mastný výživný a predovšetkým ochranný krém. Jeho príjemná parfumácia navodzuje pocit sviežosti.
AKCE
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Merkur
Merkúr Automat univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo 600 g
Kód: 43820
Kód dod.: 755012
EAN: 8592613577052
95%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo. Účinná bioaktivní složka spolehlivě odstraňuje skvrny bílkovinné povahy v rozsahu běžných pracích teplot.
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Thierry Mugler
Thierry Mugler Angel toaletná voda plniteľný flakón pre ženy 25 ml
Kód: 25970
Kód dod.: 1223309
EAN: 3439600056525
 
60.92 EUR
2 436.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne - gurmánska - zmyselná vôňa uvedená na trh v roku 1992 Vo vôni Angel sa zmyselne snúbi v
truckzdarma
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2500475
Kód dod.: LF026800
EAN: 3614274219579
 
142.46 EUR
1 424.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jantárová, kožená, fougerová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte ďalšiu etapu le
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501044
 
EAN: 8435415102698
 
121.81 EUR
2 436.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom v
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501043
 
EAN: 8435415102681
 
84.37 EUR
2 812.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom vl
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2501986
Kód dod.: KEVK000142
EAN: 3274872480728
 
124.59 EUR
1 661.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2501985
Kód dod.: KEVK000141
EAN: 3274872480711
 
101.06 EUR
2 526.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Donna Born in Roma parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301644
Kód dod.: LB040104
EAN: 3614272761421
 
77.80 EUR
2 593.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019 Talentská elegancia, couture, postoj
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2305960
Kód dod.: LB040404
EAN: 3614272761452
 
97.37 EUR
1 947.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená, drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2019. Ukažte svetu, ako vyzerá muž súčasnost
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.