sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
BARLET
BARLET báza silikón S A, biely, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
45.07 EUR
9.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na natery fasád, vápennocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0100 biela, 2,5 l
Kód: 2503877
Kód dod.: 180109
EAN: 8595073020342
 
39.09 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
5.61 EUR
16.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 600 ml
Kód: 2503824
Kód dod.: 197004
EAN: 8595073026214
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
141.55 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 600 ml
Kód: 2503842
Kód dod.: 190724
EAN: 8595073013672
 
9 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycí farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503716
Kód dod.: 400829
EAN: 8591235036350
 
70.23 EUR
1.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzné, odolná voči oderu, paropriepustná, bielosť 86 %, biela. Vysoko kryvý maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Kód: 2503844
Kód dod.: 191271
EAN: 8595073013696
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Detecha Detastop koncentrát proti plesniam, machom a lišajníkom, 1 l
Detecha®
Detecha Detastop koncentrát proti plesniam, machom a lišajníkom, 1 l
Kód: 2504595
Kód dod.: 627065
EAN: 8595002324015
 
26.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnaké ako u prípravku Detastop. Výhodné balenie určené pre väčšie plochy. 1 liter koncentrátu = 20 litrov roztoku. Detastop koncentrát je možné tiež zriediť podľa individuálnej potreby.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.