sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502636
Kód dod.: 547180
EAN: 8593534660151
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 100 mm, pre držák 6 mm.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, hovädzie, moriak s kačicou, losos s kuracím, kurča s pečeňou, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503837
Kód dod.: 180185
EAN: 8591235045123
 
77.63 EUR
7.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic výber z rýb ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
36.53 EUR
182.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebouistú ženu, ktorá miluje život a sl
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 90 ml
Kód: 64970
 
EAN: 8011003804566
 
96.97 EUR
1 077.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Versace Dylan Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 101508
 
EAN: 8011003825738
 
56.10 EUR
1 122EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická - fougere vôňa uvedená na trh v júli 2016 Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace.
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
BALtech
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
15.30 EUR
15.31 EUR
0.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
-1%Zľava
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Dixi
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
Givenchy L Interdit parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L Interdit parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 1806577
Kód dod.: GIVP059000
EAN: 3274872372139
100%
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2018. Z módneho domu Givenchy prichádza svieži váno
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1902896
Kód dod.: 11913
EAN: 8011003845354
 
89.19 EUR
891.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevotne korenená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedomé
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 60 ml
Kód: 1903269
Kód dod.: CH008A02
EAN: 3386460103695
 
50.18 EUR
836.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019. Predstavte si slnečný jarný deň. Elegant
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003807
 
EAN: 3614228830515
 
78.06 EUR
1 561.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito aromatická vôňa uvedená na trh vo februári 2020. Moć, odhodlanie a vášeň ukrytá vo vás celú
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 50 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2102303
Kód dod.: 42554
EAN: 3614226905147
100%
41.70 EUR
834EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa Burberry Brit Sheer bola predstavená roku 2015. Jej flakón zdobí jemný relief kocky,
Mercedes-Benz Men Sea parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Men Sea parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2305525
Kód dod.: MBVMBASL105
EAN: 3595471026873
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo-kvetinová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Od svojho počiatku je Mercedes-Benz P
Montblanc Legend Blue parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Blue parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2402337
Kód dod.: 13937
EAN: 3386460144230
 
67.75 EUR
677.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte Montblanc Legend Blue, n
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404993
Kód dod.: 14247
EAN: 8011003890804
 
89.19 EUR
891.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná očar
Yves Saint Laurent MYSLF parfum pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfum pre mužov 40 ml
Kód: 2406021
Kód dod.: LE718100
EAN: 3614274114669
 
114.37 EUR
2 859.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito kvetinová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 MYSLF Le Parfum je intenzívnejšia
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.