sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501348
Kód dod.: 14506
EAN: 8011003890972
 
73.62 EUR
1 472.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
81.14 EUR
1 352.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Jasná a bezstarostná, For Women F
Yves Saint Laurent Libre Florale parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Florale parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2405055
Kód dod.: LE825900
EAN: 3614274151145
 
102.10 EUR
102.11 EUR
3 403.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405056
Kód dod.: LE826000
EAN: 3614274151152
 
143.28 EUR
143.29 EUR
2 865.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 2008628
Kód dod.: 12873
EAN: 8011003858118
 
32.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Preneste sa na úchvatné ostrovy, na ktorýc
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602682
Kód dod.: 14947
EAN: 085715962645
100%
59.79 EUR
1 195.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Doprajte si neodolateľný gurmánsk
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602678
Kód dod.: 15083
EAN: 3386460173087
 
66.49 EUR
1 329.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Lanvin Éclat d’Arpège Whit
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602874
 
EAN: 3616307390491
 
119.11 EUR
1 191.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
KÚPOU TERAZ ZÍSKÁTE FUTBALOVÝ LOPTA BOSS ZDARMA! NEZABUDNITE SI HO V KOŠÍKU ZAŠKRTNÚŤ. Aromatická vô
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
4.26 EUR
85.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6–12 rokov, 75 ml bola vyvinutá v spolupráci so zubnými lekármi špeciálne pre deti vo veku 6 až 12 rokov.
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, kačica s olivami, pstruh so zeleninou, králik s mrkvou, teľacina, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. I pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0840 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503837
Kód dod.: 180185
EAN: 8591235045123
 
77.63 EUR
7.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502636
Kód dod.: 547180
EAN: 8593534660151
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 100 mm, pre držák 6 mm.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503083
Kód dod.: 540409
EAN: 8593534670488
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 180 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503446
Kód dod.: 540322
EAN: 8593534672352
 
6.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.