sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Yves Saint Laurent Libre Florale parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Florale parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2405055
Kód dod.: LE825900
EAN: 3614274151145
 
102.10 EUR
102.11 EUR
3 403.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405056
Kód dod.: LE826000
EAN: 3614274151152
 
143.28 EUR
143.29 EUR
2 865.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: BA527481
EAN: 5010724527481
100%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Original je suchý šampón, ktorý rýchlo a efektívne osvieži vlasy bez nutnosti použitia vody.
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602682
Kód dod.: 14947
EAN: 085715962645
100%
59.79 EUR
1 195.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Doprajte si neodolateľný gurmánsk
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602678
Kód dod.: 15083
EAN: 3386460173087
 
66.49 EUR
1 329.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Lanvin Éclat d’Arpège Whit
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602874
 
EAN: 3616307390491
 
119.11 EUR
1 191.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
KÚPOU TERAZ ZÍSKÁTE FUTBALOVÝ LOPTA BOSS ZDARMA! NEZABUDNITE SI HO V KOŠÍKU ZAŠKRTNÚŤ. Aromatická vô
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
4.26 EUR
85.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6–12 rokov, 75 ml bola vyvinutá v spolupráci so zubnými lekármi špeciálne pre deti vo veku 6 až 12 rokov.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503083
Kód dod.: 540409
EAN: 8593534670488
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 180 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm.
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502636
Kód dod.: 547180
EAN: 8593534660151
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 100 mm, pre držák 6 mm.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 250 g
Kód: 2502876
Kód dod.: 501750
EAN: 5411183033320
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konštrukčné vodoodolné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konštrukčné lepenie drevených prvkov vo stavebníctve a priemysle.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť mäta, 0-2 roky, 50 ml
Kód: 2508787
Kód dod.: 888031
EAN: 5054563265821
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Odol Perlička s mätovou príchuťou je špeciálne vyvinutá pre najmenšie deti vo veku od narodenia do 2 rokov.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2500565
Kód dod.: KL008A62
EAN: 3386460161619
 
34.83 EUR
69.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevité korenistá ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2208187
Kód dod.: CH020A01
EAN: 3386460129879
 
79.58 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chypre-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Vôňa I Want Choo Forever predstavuje zmys
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2210403
Kód dod.: GUE32650
EAN: 085715333049
 
50.41 EUR
504.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 „Parfém Guess Bella Vita Rosa vznikol ak
Givenchy Gentleman Society 2023 parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society 2023 parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2301598
Kód dod.: GIVP011240
EAN: 3274872448773
 
87.10 EUR
1 451.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická, kvetinová, drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Givenchy Gentleman So
Givenchy Gentleman Society Extreme parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Extreme parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2400621
Kód dod.: GIVP000167
EAN: 3274872467958
 
94.54 EUR
1 575.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická zvodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2024. Givenchy zve tých najnezastaviteľn
Prada Paradoxe Virtual Flower parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Prada
Prada Paradoxe Virtual Flower parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2405062
Kód dod.: LE469900
EAN: 3614274000610
 
99.75 EUR
99.76 EUR
3 325EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfémovaná voda Paradoxe Virtual Flower je
Jimmy Choo I want Choo Le Parfum parfém pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo Le Parfum parfém pre ženy 60 ml
Kód: 2406036
Kód dod.: CH022A02
EAN: 3386460142014
 
70.18 EUR
70.19 EUR
1 169.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Exemplárna vôňa I want Cho
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.