sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
2.13 EUR
7.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Green Pharmacy Žihľava a Lopúch je určený pre normálne vlasy a poskytuje im jemnú starostlivosť a ochranu.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601687
Kód dod.: KL016A54
EAN: 3386460171212
 
26.09 EUR
434.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vodná drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda KARL LAGERFELD Jeans Urb
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Colgate®
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Kód: 2602061
Kód dod.: 897050
EAN: 8718951613911
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské zubné kartáčiky Colgate Harry Potter s extra jemnými vláknami pomáhajú šetrne sa starať o detské zuby a vďaka obľúbenému kúzelníckemu motívu spríjemnia každodenné čistenie.
Novinky
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602907
Kód dod.: LF657600
EAN: 3614274479096
 
154.77 EUR
1 547.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum parfém pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum parfém pre ženy 30 ml
Kód: 2300616
Kód dod.: LE091100
EAN: 3614273863384
 
108.07 EUR
3 602.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Parfém pre ženy Yves Saint Laurent Black
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601123
Kód dod.: LF791200
EAN: 3614274521368
 
103.71 EUR
3 457EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
Novinky
truckzdarma
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
151.33 EUR
1 513.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
44.13 EUR
44.14 EUR
220.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503446
Kód dod.: 540322
EAN: 8593534672352
 
6.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5farieb Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502636
Kód dod.: 547180
EAN: 8593534660151
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 100 mm, pre držák 6 mm.
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503083
Kód dod.: 540409
EAN: 8593534670488
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Plyš žltozelený fasádny valček na maľovanie hrubých podkladov. Šírka valčeka 180 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm.
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Blonde & Silver šampón pre zosvetlené, blond a šedé vlasy, 440 ml
Kód: 2505409
Kód dod.: 845532
EAN: 9000101290097
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Color s Japonskom inšpirovaným zložením pre zosvetlené, blond a šedé vlasy.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Odol®
Odol Perlička zubná pasta pre deti, príchuť jahoda, 3-6 rokov, 50 ml
Kód: 2508811
Kód dod.: 888034
EAN: 5054563265807
 
1.73 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zábavné čistenie zúbkov s jahodovou príchuťou! Zubná pasta Odol Perlička je špeciálne vyvinutá pre deti vo veku 3 až 6 rokov, aby si ľahko a s chuťou osvojili správne návyky v starostlivosti o zuby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.