sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédrová, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoko krycia farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
38.66 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tónovateľná maliarska farba, disperzná, otieruvzdorná, paropriepustná, belosť 86 %, biela. Vysoko krycí maliarsky náter odporúčaný pre nátery obytných a užitných priestorov.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, 213 čierna, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavíc, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1028 Melónová žltá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
6.91 EUR
19.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
67.49 EUR
15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4400 modrá svetlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 sivá pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 sivá pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumelka, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8191 tmavá červeň rumelka, 600 ml
Kód: 2503855
Kód dod.: 196826
EAN: 8595073013962
 
14.44 EUR
24.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Kód: 2500641
Kód dod.: 197005
EAN: 8595073025491
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 750 ml
Kód: 2500618
Kód dod.: 190313
EAN: 8595073020533
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.