sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2880 gaštanovo hnedá, 4 l
Kód: 2503916
Kód dod.: 199596
EAN: 8595073020786
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6400 tmavá chrómová žltá, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
141.55 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 375 ml
Kód: 2503884
Kód dod.: 190679
EAN: 8595073020564
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 9 l
Kód: 2600131
Kód dod.: 198311
EAN: 8595073020557
 
98.15 EUR
10.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murovanie pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
3.21 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kost, 750 ml
Kód: 2500635
Kód dod.: 194832
EAN: 8595073021189
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
39.53 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na malovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
BARLET
BARLET báza akrylát plus A, biely, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
67.08 EUR
67.09 EUR
6.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko vydatná, vodoodpudivá, umývateľná akrylátová fasádna farba. Prekryáva trhliny, je vhodná na renováciu zatepľovacích systémov a je určená na tónovanie.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
59.10 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 600 ml
Kód: 2503847
Kód dod.: 192984
EAN: 8595073013757
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
20.65 EUR
20.66 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
36.74 EUR
36.75 EUR
14.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 600 ml
Kód: 2504129
Kód dod.: 328501
EAN: 8591235039078
 
14.56 EUR
14.57 EUR
24.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je predovšetkým určená na dekoratívne nátery kovářských výrobkov, kde sa vyžaduje atraktívny „kovaný“ vzhľad.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5700 vagónová zeleň, 4 l
Kód: 2503886
Kód dod.: 202760
EAN: 8595073021158
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvnosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503881
Kód dod.: 180168
EAN: 8595073020441
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
16.31 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.