sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Green Pharmacy šampon pre farbené vlasy s harmančekom 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampon pre farbené vlasy s harmančekom 350 ml
Kód: 2507523
Kód dod.: 845733
EAN: 4823015904998
 
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampon pre farbené vlasy s harmančekom jemne čistí a chráni farbu vlasov, dodáva im lesk a vitálnosť.
Versace Dylan Pink Blush sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 2601207
Kód dod.: 14928
EAN: 8011003890736
 
33.44 EUR
167.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink je éterická, všeobjímajúca vôňa, ktorá prináša kombináciu radosti a sofisti
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
36.74 EUR
36.75 EUR
1 224.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zamilujte sa na prvé privonanie s okúzľujú
Givenchy Gentleman Society Sport parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Sport parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601785
Kód dod.: GIVP090617
EAN: 3274872502567
 
81.97 EUR
1 366.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Givenchy Gentleman Society Sport je vôňou ú
Novinky
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603392
Kód dod.: LF686100
EAN: 3614274488036
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Sp poznajte PRADA Paradoxe Sweet Chemistry, dá
Novinky
truckzdarma
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603390
Kód dod.: LF685800
EAN: 3614274488005
 
186.95 EUR
2 077.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Spoznajte PRADA Paradoxe Sweet Chemistry, dáms
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Freshmatic náhradná náplň je určená pre automatický osviežovač vzduchu. Pomáha prevoniť interiér jemnou kvetinovou vôňou jazmínu a frézie.
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2404999
Kód dod.: 14244
EAN: 3386460151801
 
60.49 EUR
1 008.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko pre suchú pokožku 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 810044
EAN: 4005808247349
100%
7.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
AKCE
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
2.13 EUR
7.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Green Pharmacy Žihľava a Lopúch je určený pre normálne vlasy a poskytuje im jemnú starostlivosť a ochranu.
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500264
Kód dod.: KL016A52
EAN: 3386460160308
 
27.61 EUR
460.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická, drevnatá a fougère vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Jeans Urban Blue od Ka
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502250
Kód dod.: GUE33312
EAN: 085715333124
 
35.18 EUR
1 172.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Poznaj La Mia Bella Vita o
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Green toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601687
Kód dod.: KL016A54
EAN: 3386460171212
 
26.09 EUR
434.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická vodná drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda KARL LAGERFELD Jeans Urb
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Colgate®
Colgate Zubný kartáčik pre deti Harry Potter Extra soft 2 ks
Kód: 2602061
Kód dod.: 897050
EAN: 8718951613911
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské zubné kartáčiky Colgate Harry Potter s extra jemnými vláknami pomáhajú šetrne sa starať o detské zuby a vďaka obľúbenému kúzelníckemu motívu spríjemnia každodenné čistenie.
Novinky
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602907
Kód dod.: LF657600
EAN: 3614274479096
 
154.77 EUR
1 547.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.