sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 1x kulacený, 100 mm
Kód: 2502631
Kód dod.: 547131
EAN: 8593534671621
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar valček Moltopren jemný kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
AKCE
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s hovädzím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501397
Kód dod.: 976103
EAN: 8594048100553
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Zeler podporí lepšie trávenie, zdravú pokožku a oči. Bazalka povzbudí činnosť obličiek a upokojuje.
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradná náplň pre automatický osviežovač Jazmínové kvety & Frézia, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Freshmatic náhradná náplň je určená pre automatický osviežovač vzduchu. Pomáha prevoniť interiér jemnou kvetinovou vôňou jazmínu a frézie.
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydinu a psov, 1 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydinu a psov, 1 kg
Kód: 04912
Kód dod.: 687111
EAN: 8594004852649
100%
2.95 EUR
2.96 EUR
2.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doplnok minerálnych látok do kŕmnej dávky pre prasatá, sele, psov a hydinu.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
120.23 EUR
120.24 EUR
1 502.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Kód: 2304149
Kód dod.: 65118801
EAN: 3390150589164
 
47.79 EUR
1 593EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Adaptogénne rehydratačné sérum zložené z 98 % zložiek prírodného pôvodu. Obohatené o duo ad
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevitá, ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Uva Dulcis, ktorú vytvoril
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2404149
Kód dod.: LE646100
EAN: 3614274091908
 
118.33 EUR
2 366.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Zažite novú parfumovanú vodu Acqua di
Dixi Svište šampón a sprchový gél jahoda a malina pre deti 100 ml
Dixi
Dixi Svište šampón a sprchový gél jahoda a malina pre deti 100 ml
Kód: 2507756
Kód dod.: 855991
EAN: 8586000088368
 
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi šampón a sprchový gél 2v1 s vôňou jahôd a malín je šetrný prípravok určený pre jemné detské vlasy i pokožku.
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2509083
Kód dod.: LF062301
EAN: 3614274241006
 
179.68 EUR
1 996.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Yves Saint Laurent LIBRE L’Eau N
Valentino Born in Roma Purple Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Uomo toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2601126
Kód dod.: LG025800
EAN: 3614274626865
 
102.50 EUR
2 050EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Born in Roma Purple Uomo je mode
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pre mužov i ženy 75 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfémovaná voda pre mužov i ženy 75 ml
Kód: 2602001
Kód dod.: 14912
EAN: 8056860214660
 
69.10 EUR
921.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená pižmová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte luxusnú parfémovanú vodu Robe
Novinky
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602903
Kód dod.: LG096800
EAN: 3614274661590
 
90.85 EUR
3 028.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla
Novinky
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfémovaná voda pre mužov 125 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfémovaná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2602958
 
EAN: 8435415115193
 
136.76 EUR
109.41EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier Le Beau
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Batiste
Batiste Original suchý šampón na vlasy pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 67696
Kód dod.: 855400
EAN: 5010724527481
100%
6.09 EUR
30.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Batiste Original je suchý šampón, ktorý rýchlo a efektívne osvieži vlasy bez nutnosti použitia vody.
Jil Sander Sport for Woman toaletná voda pre ženy 30 ml
Jil Sander
Jil Sander Sport for Woman toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 48646
 
EAN: 3414200755023
 
26.05 EUR
868.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Energetická, optimistická vôňa. Vytvorená pre aktívne ženy, ktoré majú rady šport. Je to nová energ
AKCE
Schauma 7 Bylín šampón pre normálne až mastné vlasy 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Bylín šampón pre normálne až mastné vlasy 400 ml
Kód: 11858
Kód dod.: 845277
EAN: 3838824086750
 
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptura s výtažky ze 7 bylin posiluje vlasy a dodává jim lehkou svěžest. Pro svěží a pěstěné vlasy s přirozeným objemem.
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise kúpeľový a sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 2008628
Kód dod.: 12873
EAN: 8011003858118
 
32.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Preneste sa na úchvatné ostrovy, na ktorýc
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
81.14 EUR
1 352.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Jasná a bezstarostná, For Women F
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.