sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
103.89 EUR
2 077.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda pre mužov Jimmy Choo Man Parf
Novinky
Coach Men Pure Platinum parfum pre mužov 40 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum parfum pre mužov 40 ml
Kód: 2603407
Kód dod.: CC025A03
EAN: 3386460171106
 
53.87 EUR
53.88 EUR
1 346.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Pure Platinum je intenzívna pánska par
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydinu a psov, 1 kg
Plastin
Bioveta Plastin P, doplnok minerálnych látok pre prasatá, hydinu a psov, 1 kg
Kód: 04912
Kód dod.: 687111
EAN: 8594004852649
100%
2.95 EUR
2.96 EUR
2.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doplnok minerálnych látok do kŕmnej dávky pre prasatá, sele, psov a hydinu.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 2504618
Kód dod.: 540301
EAN: 8593534692015
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl. Náhradný valček do súpravy, ktorá je určená predovšetkým kutilom, predstavuje vynikajúci pomer kvality a ceny. Jedná sa o výrazne kvalitnejšiu alternatívu súprav VESTAN.
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503446
Kód dod.: 540322
EAN: 8593534672352
 
6.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2105602
Kód dod.: GIVP069260
EAN: 3274872428034
 
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prekročte
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2105603
Kód dod.: GIVP069261
EAN: 3274872428041
 
105.10 EUR
105.11 EUR
2 102EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Givenchy L'Interdit Rouge je kvetinová korenistá drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2021. Prejite h
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum parfém pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum parfém pre ženy 30 ml
Kód: 2300616
Kód dod.: LE091100
EAN: 3614273863384
 
108.07 EUR
3 602.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Parfém pre ženy Yves Saint Laurent Black
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
63.44 EUR
63.45 EUR
634.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
AKCE
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústna voda pre citlivé zuby a ďasná 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ústna voda Meridol Complete Care poskytuje kompletnú každodennú starostlivosť o dutinu ústnu so zameraním na zdravie ďasien a posilnenie zubnej skloviny. Je klinicky overená, bez alkoholu a vhodná na dlhodobé používanie.
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601123
Kód dod.: LF791200
EAN: 3614274521368
 
103.71 EUR
3 457EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2025 Yves Saint Laurent Libre Berry Crush je zvodná dámsk
Novinky
truckzdarma
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
151.33 EUR
1 513.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
44.13 EUR
44.14 EUR
220.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
 
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.