sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Givenchy Gentleman Society Sport parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Sport parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2601785
Kód dod.: GIVP090617
EAN: 3274872502567
 
81.97 EUR
1 366.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Givenchy Gentleman Society Sport je vôňou ú
Novinky
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603392
Kód dod.: LF686100
EAN: 3614274488036
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Sp poznajte PRADA Paradoxe Sweet Chemistry, dá
Novinky
truckzdarma
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603390
Kód dod.: LF685800
EAN: 3614274488005
 
186.95 EUR
2 077.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Spoznajte PRADA Paradoxe Sweet Chemistry, dáms
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný váleček na malovanie pre držák 6 mm, 2x kulacený, 100 mm
Kód: 2502632
Kód dod.: 547133
EAN: 8593534671638
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren jemný 2x kulacený pre menšie lakýrnické práce, pre vodouředitelné a syntetické farby, nevhodný do polyuretanové a nitro rozpúšťadlové farby.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky, výber v želé so zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky s hovädzím, hydinovým s fazuľkami, jahňacím s paradajkami, moriakom s mrkvou, bravčovým s cuketou. Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmivo vyzerajú, voňajú a chutia tak neodolateľne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
AKCE
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok pre biele aj farebné prádlo 60 dávok, 3 kg
Kód: 2301483
Kód dod.: 755013
EAN: 8592613577113
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele aj farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému nasávaniu rozpuštených nečistôt na vlákno.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s lososom, platýsomerom, tuniakom a treskou, 12 × 85 g
Kód: 2501387
Kód dod.: 976431
EAN: 7613039743041
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic výber z rýb ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Kód: 2306664
Kód dod.: LD695100
EAN: 3614273734882
 
98.54 EUR
3 284.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplá chypre vôňa obohatená o ovocnoambrové tóny uvedená na trh v roku 2023 Parfumovaná voda Armani
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Výživný denní krém SPF 30 prináša všestrannú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501438
Kód dod.: ODL56400
EAN: 085715564009
 
70.18 EUR
70.19 EUR
701.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2018 Parfumovaná voda Bella Blanca od Oscar de la
truckzdarma
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2601110
Kód dod.: LG206300
EAN: 3614274747058
 
134.16 EUR
1 341.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená v roku 2026 Objavte novú dimenziu mužskej príťažlivosti s St
truckzdarma
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601180
Kód dod.: LG025600
EAN: 3614274626841
 
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603366
Kód dod.: LG275400
EAN: 3614274788815
 
83.27 EUR
83.28 EUR
2 775.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom poňatí prichádza YVES SAINT LAUR
Novinky
truckzdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
143.90 EUR
1 439EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
10.43 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Aloe vera obsahuje optimalizovaný systém aktívnych látok a poskytuje silnú, avšak k pokožke šetrnú čistiacu silu bez prídavku farbív a konzervačných látok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.