sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1100 šedá stredná, 600 ml
Kód: 2503841
Kód dod.: 190684
EAN: 8595073013665
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
11.87 EUR
14.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0840 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503881
Kód dod.: 180168
EAN: 8595073020441
 
48.66 EUR
12.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchná farba na drevo a kov S2075, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
16.31 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný email má univerzálne použitie pre vrchné nátery kovov aj dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéroch. Vyznačuje sa rýchlym zasychaním, výborným rozlivom.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, orech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na omak príjemné sametové povrchy.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 svetlá červeň rumelka, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8140 svetlá červeň rumelka, 750 ml
Kód: 2503925
Kód dod.: 196646
EAN: 8595073021431
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 600 ml
Kód: 2503845
Kód dod.: 191508
EAN: 8595073013702
100%
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6100 stredne krémová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6100 stredne krémová, 4 l
Kód: 2503817
Kód dod.: 203024
EAN: 8595073021257
 
65.31 EUR
65.32 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 375 ml
Kód: 2503911
Kód dod.: 190305
EAN: 8595073020526
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2320 kávovo hnedá, 375 ml
Kód: 2503948
Kód dod.: 191502
EAN: 8595073025279
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 4550 modrá návestná, 4 l
Kód: 2503809
Kód dod.: 200981
EAN: 8595073020892
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základná farba na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2500372
Kód dod.: 180137
EAN: 8595073020380
 
9.23 EUR
15.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K základným antikoróznym náterom ocele pre vnútorné i vonkajšie prostredie, najmä pod syntetické a na vzduchu schnúce náterové hmoty, k náterom napr. plechových konštrukcií, strojov apod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
15.30 EUR
20.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Kód: 2500623
Kód dod.: 191275
EAN: 8595073020670
100%
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 20 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 20 kg
Kód: 2503201
Kód dod.: 301446
EAN: 8595002307711
 
178.51 EUR
8.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
42.14 EUR
16.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce bielá farba na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503718
Kód dod.: 400839
EAN: 8591235036374
 
86.92 EUR
86.93 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omítky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 9 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 9 l
Kód: 2504148
Kód dod.: 328507
EAN: 8591235040272
 
210.43 EUR
23.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je predovšetkým určená na dekoratívne nátery kováčskych výrobkov, kde sa vyžaduje atraktívny „kovaný“ vzhľad.
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Hostagrund
HOSTAGRUND kovářská barva S2160K, 0950 kovářská čerň, 4 l
Kód: 2504132
Kód dod.: 328505
EAN: 8591235039108
 
96.06 EUR
24.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je predovšetkým určená na dekoratívne nátery kovářských výrobkov, kde sa vyžaduje atraktívny „kovaný“ vzhľad.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
BARLET báze silikon A, biely, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon A, biely, 20 kg
Kód: 2505083
Kód dod.: 416077
EAN: 8591235085754
 
173.89 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na nátery fasád, vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a podobných povrchov. Farba je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologicky priaznivá.
Detecha Izoban farba na betón, modrá, 20 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, modrá, 20 kg
Kód: 2503313
Kód dod.: 301436
EAN: 8595002307735
 
178.51 EUR
8.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.