sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix univerzálne lepidlo lepiace savé aj nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
6.31 EUR
78.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné, rýchle a spoľahlivé lepidlo. Využijete v dielni, domácnosti, garáži alebo aj na pracovisku. Lepí väčšinu materiálov ako je drevo, betón, kov, kameň a pod.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Vileda®
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
1.87 EUR
0.62EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubkový utierka značky VILEDA je vyrobená z 100% prírodného materiálu. Celulóza obsiahnutá v utierke sa vyznačuje vysokou savosťou a absorbuje až 100 mililitrov vody.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhé pracie mydlo účinne odstraňuje škvrny, chráni vlákna prádla a zanecháva textílie sviežo prevoňané tradičnou vôňou marseillského mydla.
Spokar mycí hadr, šedopestrý, 50 × 60 cm
BALhome
Spokar mycí hadr, šedopestrý, 50 × 60 cm
Kód: 2500658
Kód dod.: 588222
EAN: 8593534442009
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handra na podlahu vhodná pre upratovanie všetkých podláh v domácnosti, veľmi savá vďaka obsahu bavlny, rozmer 50 x 60 cm. Vhodná do každej domácnosti.
-1%Zľava
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, šedý
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, šedý
Kód: 2500657
Kód dod.: 588312
EAN: 8591235088335
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handra na podlahu vhodná na upratovanie všetkých podláh v domácnosti. Je veľmi savá vďaka obsahu bavlny.
-1%Zľava
Moneta Normal klasické dámske vložky bez krídiel, 16 ks
Hartmann Ria
Moneta Normal klasické dámske vložky bez krídiel, 16 ks
Kód: 21422
Kód dod.: 916042
EAN: 4049500974707
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Moneta sú klasické dámske vložky s jemným povrchom z netkanej textílie pre normálnu a silnú menštruáciu.
AKCE
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
BALhome
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
Kód: 2501754
Kód dod.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre upratovanie všetkých podláh v domácnosti. Je veľmi savý vďaka vysokému obsahu viskózy.
AKCE
Spokar Venda tkaný umývací handrička, rozměry 60 x 60 cm
Spokar®
Spokar Venda tkaný umývací handrička, rozměry 60 x 60 cm
Kód: 2503314
Kód dod.: 588302
EAN: 8593534441705
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handrička na podlahu vhodná pre úklid všetkých podláh v domácnosti, veľmi savá vďaka obsahu bavlny, rozmer 60 x 60 cm. Vhodná do každej domácnosti.
-1%Zľava
Parex autohuba, 1 ks
Parex
Parex autohuba, 1 ks
Kód: 2602212
Kód dod.: 591660
EAN: 8680895110743
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex autohuba je vhodná na umývanie automobilov a pomáha efektívne odstrániť nečistoty z povrchu vozidla.
Nicol Comfort odličovacie tampóny, 100 ks
Fide, Nicol
Nicol Comfort odličovacie tampóny, 100 ks
Kód: 53087
Kód dod.: 903054
EAN: 8594008871103
70%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nicol kozmetické vatové odličovacie tampóny 100 kusov. Kozmetické vatové tampóny zo 100 % bavlny pre každodennú starostlivosť o citlivú pleť.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, biely
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, biely
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
1.08 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handra na podlahu vhodná na úklid všetkých podláh v domácnosti. Je veľmi savá vďaka obsahu bavlny.
Vileda Microfibre handrička na okná 1 ks
Vileda®
Vileda Microfibre handrička na okná 1 ks
Kód: 2505147
Kód dod.: 588682
EAN: 4003790006296
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
+30 % mikrovláken pre podporu čistiaceho účinku a dlhšiu životnosť handričky.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
2.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre úklid všetkých podláh v domácnosti, veľmi savý vďaka obsahu bavlny, rozmer 50 x 60 cm. Vhodný do každej domácnosti.
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Kód: 101054
Kód dod.: 500542
EAN: 8594825005934
 
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stylizované lepiace tyčinky na lepenie papiera pre cool dievčatá a chlapcov.
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Spokar®
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Kód: 2503793
Kód dod.: 588628
EAN: 8593534441590
 
2.35 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubová utierka Spokar je veľmi savá a flexibilná. Dokáže pojať až 16-násobok svojej vlastnej hmotnosti. Veľkosť utierky 18 × 15 cm.
Big Soft Gigant 2vrstvové kuchyňské papierové utierky, 2× 80 útržkov, 2 role
Big Soft®
Big Soft Gigant 2vrstvové kuchyňské papierové utierky, 2× 80 útržkov, 2 role
Kód: 64480
Kód dod.: 908002
EAN: 8594042232359
83%
1.30 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové utierky Big Soft Gigant sú 2vrstvové kuchynské utierky z 100 % celulózy. Sú spoľahlivé, účinné, savé, mäkké a pevné.
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Kód: 2507876
Kód dod.: 916059
EAN: 4052199301600
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profilovaná houba na riad s abrazívnou vrstvou určená pre každodenné umývanie.
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500661
Kód dod.: 588307
EAN: 8591235088915
100%
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahu s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
4.22 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkký a šetrný k pokožke. Toaletný papier Big Soft Plus je vyrobený zo 2 vrstiev kvalitného papiera, ktorý je jemný, ale zároveň pevný a spoľahlivý
Druchema Tenyl univerzálne lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzálne lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
100%
1.96 EUR
26.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné je pre lepenie savých alebo nesavých materiálov. Tenyl je nehorľavé disperzné lepidlo na papier, textil, penový polystyrén, korok, dlaždice, hliníkovú fóliu, drevo, drevotriesku a kožu.
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
1.64 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred vodou a nečistotami. Univerzálne náplasti s polštářkom. Náplasť sada 20 ks, 5 veľkostí, absorpčná ochranná vložka, polštářek so savou vložkou.
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
1.08 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
2 vrstvé kuchynské utierky zo 100 % celulózy. Sú spoľahlivé, účinné, savé, mäkké a pevné. Balenie obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržkov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.