sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
3.26 EUR
6.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstráni zašlé škvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, riasenky i krvi.
Glade osviežovač vzduchu Merry Berry Cheers, 300 ml
Glade by brise®
Glade osviežovač vzduchu Merry Berry Cheers, 300 ml
Kód: 2309486
Kód dod.: 725066
EAN: 5000204416497
 
3.91 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu v spreji, ktorý okamžite prevoňá váš domov hrejivou ovocnou vôňou lesných plodov so štipkou vareného vína.
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Pasca na vosy závesná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
2.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na vosy závesná, určená na odchyt dotieravého hmyzu ako sú napr. vosy, sršne, muchy, octomilky a iný obtiažny lietajúci hmyz na záhradách, balkónoch, v altánoch.
Nivea upokojujúca starostlivá micelárna voda, 100 ml
Nivea®
Nivea upokojujúca starostlivá micelárna voda, 100 ml
Kód: 2505018
Kód dod.: 825099
EAN: 42344940
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balenie je menšie, starostlivosť o vašu pleť ale stále rovnako skvelá! Doprajte si upokojujúce a starostlivé účinky tejto micelárnej vody aj na cestách.
AKCE
Merkur prací prášok biela sila, 3 kg
Merkur
Merkur prací prášok biela sila, 3 kg
Kód: 2303038
Kód dod.: 755016
EAN: 8592613577137
100%
5.18 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací prostriedok pre biele prádlo. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozmedzí bežných pracích teplôt.
-1%Zľava
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač škvŕn a špiny, 100 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač škvŕn a špiny, 100 g
Kód: 04543
Kód dod.: 3096
EAN: 8585003930964
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na báze aktívneho kyslíka, odstraňujúci rýchlo a dôkladne už pri nízkych teplotách špinu a škvrny od ovocia a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy a čaju, kozmetických prípravkov a pod. Jaso Efekt je vhodné na biele a stálofarebné prádlo.
AKCE
Merkur Levanduľa prací gél na biele i farebné prádlo 100 dávok 3 l
Merkur
Merkur Levanduľa prací gél na biele i farebné prádlo 100 dávok 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo Merkur Levanduľa.
Avrilé Intense White prací gel na biele prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na biele prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
5.22 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technológiou je špeciálne vyvinutý pre pranie bieleho a svetlého prádla.
AKCE
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn 500 g
Icefor
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn 500 g
Kód: 2501095
Kód dod.: 700510
EAN: 8056646092338
 
3.26 EUR
6.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn na farebné prádlo v sypkej forme.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-4%Zľava
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Semo
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
90%
0.23 EUR
0.24 EUR
0.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlávkový šalát má skvelú chuť Vysokú biologickú hodnotu.Je ľahko stráviteľný.Sú šaláty s červenými a
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Kód: 2501768
Kód dod.: 761299
EAN: 4260418930214
 
4.34 EUR
5.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Obsahuje aktívny kyslík, ktorý intenzívne pôsobí a odstraňuje aj odolné škvŕny na bielizni.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.