sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 1806156
 
EAN: 3386460101851
 
31.27 EUR
312.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Nekonvenčná dámska vôňa s kvetom ostruži
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2300416
Kód dod.: 13489
EAN: 85715950307
 
32.88 EUR
1 096EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2011 Zahalte svoje telo očarujúcim a veľmi ženským zá
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2309807
Kód dod.: GUE32345
EAN: 085715323453
 
28.27 EUR
942.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrózová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Objavte podmanivý zlatý trh oc inšpiro
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Kód: 2400734
Kód dod.: LE605100
EAN: 3614274068801
 
121.50 EUR
2 430EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy, bola uvedená na trh v roku 2024 Prírodné esencie, papyrus
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.97 EUR
689.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2405000
Kód dod.: 14245
EAN: 3386460151795
 
81.40 EUR
81.41 EUR
904.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytí ľahkú vôňu čerstvo rezaných bielych kvetov, frézie a francúzskeho jazmínu (až do konca s nádychom zeleného jablka).
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
66.88 EUR
1 114.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte I Want Choo With Love od Jim
DKNY Donna Karan 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502603
Kód dod.: 14704
EAN: 085715962348
 
41.75 EUR
1 391.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Autorom DKNY 24/7 Electric od Don
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501540
 
EAN: 3616305821089
 
116.49 EUR
116.50 EUR
1 164.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 BOSS Bottled Bold Citrus je novo
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Kód: 2504179
Kód dod.: 554306
EAN: 8591235041637
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stírací mřížka pre valček do rozmeru 250 mm. Plastová mřížka pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby.
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém s Nivea Moisture Care komplexom, prírodným extraktom z lekna a SPF15 pre potreby normálnej pleti.
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602186
Kód dod.: 14949
EAN: 085715962669
 
59.88 EUR
1 197.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte zmyselnú novinku roku 2026 – DKNY
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602280
 
EAN: 3595471037541
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená dobrodružná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mercedes-Benz Deep Sea E
Versace Dylan Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 101508
 
EAN: 8011003825738
 
56.10 EUR
1 122EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická - fougere vôňa uvedená na trh v júli 2016 Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace.
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
BALtech
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
15.30 EUR
15.31 EUR
0.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
-1%Zľava
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Dixi
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
Givenchy L Interdit parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L Interdit parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 1806577
Kód dod.: GIVP059000
EAN: 3274872372139
100%
69.93 EUR
1 998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2018. Z módneho domu Givenchy prichádza svieži váno
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 1902896
Kód dod.: 11913
EAN: 8011003845354
 
89.19 EUR
891.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevotne korenená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebavedomé
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Floral toaletná voda pre ženy 60 ml
Kód: 1903269
Kód dod.: CH008A02
EAN: 3386460103695
 
50.18 EUR
836.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2019. Predstavte si slnečný jarný deň. Elegant
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Alive parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2003807
 
EAN: 3614228830515
 
78.06 EUR
1 561.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito aromatická vôňa uvedená na trh vo februári 2020. Moć, odhodlanie a vášeň ukrytá vo vás celú
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 50 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2102303
Kód dod.: 42554
EAN: 3614226905147
100%
41.70 EUR
834EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa Burberry Brit Sheer bola predstavená roku 2015. Jej flakón zdobí jemný relief kocky,
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.