sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
10.43 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Aloe vera obsahuje optimalizovaný systém aktívnych látok a poskytuje silnú, avšak k pokožke šetrnú čistiacu silu bez prídavku farbív a konzervačných látok.
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Pragoprimer
Pragoprimer pre priemysel S2000P základná farba na kov a savé podklady, 0110 šedá, 10 kg
Kód: 2503835
Kód dod.: 180156
EAN: 8591235045116
 
79.53 EUR
79.54 EUR
7.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základná farba s vynikajúcimi antikoróznymi vlastnosťami, veľmi rýchlym zasychaním a univerzálnou aplikovateľnosťou.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák maliarskeho valčeka, šírka 25 cm, pre dieru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
1.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka o šírka 250 mm, priemer 8 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 8 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužel teleskopických hôl.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
90%
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
98.81 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se bla
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytí ľahkú vôňu čerstvo rezaných bielych kvetov, frézie a francúzskeho jazmínu (až do konca s nádychom zeleného jablka).
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfumovaná voda pre ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
50.41 EUR
593.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014. Parfémovaná voda Karl Lagerfeld pre ženy v sebe spája vô
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2300416
Kód dod.: 13489
EAN: 85715950307
 
32.88 EUR
1 096EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2011 Zahalte svoje telo očarujúcim a veľmi ženským zá
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2309807
Kód dod.: GUE32345
EAN: 085715323453
 
28.27 EUR
942.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrózová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Objavte podmanivý zlatý trh oc inšpiro
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Kód: 2400734
Kód dod.: LE605100
EAN: 3614274068801
 
121.50 EUR
2 430EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy, bola uvedená na trh v roku 2024 Prírodné esencie, papyrus
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.97 EUR
689.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2405000
Kód dod.: 14245
EAN: 3386460151795
 
81.40 EUR
81.41 EUR
904.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501540
 
EAN: 3616305821089
 
116.49 EUR
116.50 EUR
1 164.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 BOSS Bottled Bold Citrus je novo
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
100%
85.02 EUR
1 700.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2017 Nové majstrovské dielo Versace Jedinečná,
Versace Dylan Blue pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
63.44 EUR
2 114.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2017 Nové majstrovské dielo Versace Jedinečná,
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 1806156
 
EAN: 3386460101851
 
31.27 EUR
312.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Nekonvenčná dámska vôňa s kvetom ostruži
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Kód: 2504179
Kód dod.: 554306
EAN: 8591235041637
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stírací mřížka pre valček do rozmeru 250 mm. Plastová mřížka pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.