sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
truckzdarma
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Florale parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405056
Kód dod.: LE826000
EAN: 3614274151152
 
143.28 EUR
143.29 EUR
2 865.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious pistáciová latte parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602682
Kód dod.: 14947
EAN: 085715962645
100%
59.79 EUR
1 195.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Doprajte si neodolateľný gurmánsk
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602678
Kód dod.: 15083
EAN: 3386460173087
 
66.49 EUR
1 329.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-citrusová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Lanvin Éclat d’Arpège Whit
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Striking Lavender parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602874
 
EAN: 3616307390491
 
119.11 EUR
1 191.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
KÚPOU TERAZ ZÍSKÁTE FUTBALOVÝ LOPTA BOSS ZDARMA! NEZABUDNITE SI HO V KOŠÍKU ZAŠKRTNÚŤ. Aromatická vô
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6-12 rokov 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
4.26 EUR
85.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel Junior zubná pasta pre deti 6–12 rokov, 75 ml bola vyvinutá v spolupráci so zubnými lekármi špeciálne pre deti vo veku 6 až 12 rokov.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
10.43 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Aloe vera obsahuje optimalizovaný systém aktívnych látok a poskytuje silnú, avšak k pokožke šetrnú čistiacu silu bez prídavku farbív a konzervačných látok.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
98.81 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se bla
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Chante Clair
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Kód: 2509044
Kód dod.: 775423
EAN: 8015194100056
100%
3.91 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo pre ručné pranie, ktoré šetrne odstraňuje nečistoty, chráni vlákna textílií a zanecháva prádlo svieže s jemnou vôňou marseillského mydla.
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500270
Kód dod.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
40.31 EUR
806.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500269
Kód dod.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
30.92 EUR
1 030.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2500716
Kód dod.: 14444
EAN: 8059036001347
 
50.61 EUR
50.62 EUR
1 265.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objav Roma Uomo Nero Estremo od La
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504165
Kód dod.: 540319
EAN: 8591235041835
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504192
Kód dod.: 540309
EAN: 8591235041750
 
5.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Univerzálny valček PLYŠ Žltozelený, šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm, priemer jadra 44 mm.
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Biele kvety frézie náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zachytí ľahkú vôňu čerstvo rezaných bielych kvetov, frézie a francúzskeho jazmínu (až do konca s nádychom zeleného jablka).
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie pre ženy 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
80%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2020 Versace Eros Extravagantný zvodca. Eros Eau de
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.