sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Sharda Cropchem
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 200 g
Kód: 2501000
Kód dod.: 680170
EAN: 8595078516024
100%
4.56 EUR
4.57 EUR
22.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moluskocídny prípravok vo forme granulovanej návnady na ochranu poľných plodín, ovocných plodín a révy vínnej proti slimákom.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Kód: 2508791
Kód dod.: 837075
EAN: 9005800389974
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend je špeciálny antiperspirant v sprayi navrhnutý pre posilnenú ochranu podpazušia. Až 96 hodín ochrany proti poteniu a zápachu.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505059
Kód dod.: 835200
EAN: 9005800282688
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou vás ochráni až na 48 hodín. Jeho ľahké zloženie s unikátnou patentovanou technológiou nezanecháva biele stopy na tmavom oblečení ani žlté škvrny na svetlých odevoch.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky antiperspirant v spreji so zložením bez alkoholu, ktorý zabezpečí dlhodobú, účinnú, ale na oblečení neviditeľnú ochranu.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.30 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 240301
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 240303
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
 
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Kód: 2003892
Kód dod.: 800002
EAN: 8710447497357
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deosprej AXE Ice Chill s vôňou mäty a citrónu. Dokáže znížiť vašu telesnú teplotu. Axe Ice Chill deosprej pre mužov je deodorant, ktorý účinne a dlhodobo chráni proti zápachu.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku tela, je k nej veľmi šetrný, a zbavuje ju jej podráždenia. Zvádzajúca vôňa zanecháva vo vašom podpazuší dokonalý pocit sviežosti po celý deň.
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Essence
Essence Nail Art Express Dry Drops rýchloschnúce kvapky 8 ml
Kód: 65207
Kód dod.: ES443772
EAN: 4250338443772
100%
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Niekedy je aj každá sekunda drahá. S rýchloschnúcimi kvapkami na nechty zaschne tvoj lak len za 60 s
Versace Dylan Blue parfémovaný deodorant sklo pre mužov 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue parfémovaný deodorant sklo pre mužov 100 ml
Kód: 101512
 
EAN: 8011003826520
100%
43.96 EUR
439.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická - fougere vôňa uvedená na trh v júli 2016 Dylan Blue je esenciou moderného muža Versace.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Kód: 51689
Kód dod.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vôňa, ktorá podtrhne Tvoje charisma a navyše vás príjemne osvieži po celý deň.
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Kód: 15239
Kód dod.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant s aloe vera a technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ľahká, svieža vôňa aloe navodzujúca pocit pokoja a ochladenia. Účinný antiperspirant starajúci sa o pokožku. Svieža, upokojujúca vôňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.