sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové sáčok 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
0.77 EUR
0.78 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 835208
EAN: 9005800280684
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
1.08 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Kód: 2206681
Kód dod.: 800082
EAN: 8720181192128
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia vône tropického ananásu a grapefruitu vám prinesie dlhotrvajúcu sviežosť až po dobu 48 hodín.
AKCE
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 837119
EAN: 9005800282657
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu! Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín.
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2305695
Kód dod.: 835094
EAN: 8720181339936
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratujúce podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505059
Kód dod.: 835200
EAN: 9005800282688
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou vás ochráni až na 48 hodín. Jeho ľahké zloženie s unikátnou patentovanou technológiou nezanecháva biele stopy na tmavom oblečení ani žlté škvrny na svetlých odevoch.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky antiperspirant v spreji so zložením bez alkoholu, ktorý zabezpečí dlhodobú, účinnú, ale na oblečení neviditeľnú ochranu.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.30 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Kód: 2508791
Kód dod.: 837075
EAN: 9005800389974
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend je špeciálny antiperspirant v sprayi navrhnutý pre posilnenú ochranu podpazušia. Až 96 hodín ochrany proti poteniu a zápachu.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Kód: 2506725
Kód dod.: 732020
EAN: 7612720201723
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum závesný stromeček prevoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
Kód dod.: 835570
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Kód: 2504587
Kód dod.: 732024
EAN: 7612720201112
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum záväžný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
AKCE
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
3.22 EUR
6.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje nepríjemné pachy z poťahov automobilov, bytových textílií a odevov. Odstraňuje pachy ako je napr. cigaretový dym, pot, zápach z domácich zvierat a ďalšie.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.