sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602280
 
EAN: 3595471037541
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená dobrodružná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mercedes-Benz Deep Sea E
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500966
Kód dod.: 14453
EAN: 085715952400
 
52.40 EUR
1 048EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501047
 
EAN: 8435415102728
 
140.42 EUR
1 404.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zdviháme kotvy!
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501046
 
EAN: 8435415102711
 
104.06 EUR
2 081.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zvedáme kotvy!
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Payot Paris
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Kód: 2401402
Kód dod.: 65118486
EAN: 3390150585975
 
99.97 EUR
1 999.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém Supreme Jeunesse Youth slúži každé ráno na skutočné posilnenie mladistvého kapitálu pleti
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Dixi
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Kód: 2507758
Kód dod.: 855992
EAN: 8586000088375
 
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Svište šampón a sprchový gél 2v1 s vôňou sviežosti hôr je jemný prípravok vhodný pre detské vlasy i pokožku.
Novinky
truckzdarma
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603365
Kód dod.: LG211700
EAN: 3614274750447
 
129.54 EUR
2 590.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren Flock valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm, 2x guľatý
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren Flock valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm, 2x guľatý
Kód: 2504173
Kód dod.: 547155
EAN: 8591235041774
 
2.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 100 mm, 2x guľatý, pre držák 6 mm.
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Kód: 2306664
Kód dod.: LD695100
EAN: 3614273734882
 
98.54 EUR
3 284.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplá chypre vôňa obohatená o ovocnoambrové tóny uvedená na trh v roku 2023 Parfumovaná voda Armani
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Výživný denní krém pre suchú až citlivú pleť SPF30 50ml
Kód: 2507705
Kód dod.: 822806
EAN: 9005800396903
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Výživný denní krém SPF 30 prináša všestrannú starostlivosť pre suchú a citlivú pleť.
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501438
Kód dod.: ODL56400
EAN: 085715564009
 
70.18 EUR
70.19 EUR
701.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2018 Parfumovaná voda Bella Blanca od Oscar de la
truckzdarma
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2601110
Kód dod.: LG206300
EAN: 3614274747058
 
134.16 EUR
1 341.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená v roku 2026 Objavte novú dimenziu mužskej príťažlivosti s St
truckzdarma
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601180
Kód dod.: LG025600
EAN: 3614274626841
 
130.20 EUR
2 604EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603366
Kód dod.: LG275400
EAN: 3614274788815
 
83.27 EUR
83.28 EUR
2 775.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom poňatí prichádza YVES SAINT LAUR
Novinky
truckzdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
143.90 EUR
1 439EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
 
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
10.43 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Aloe vera obsahuje optimalizovaný systém aktívnych látok a poskytuje silnú, avšak k pokožke šetrnú čistiacu silu bez prídavku farbív a konzervačných látok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.