sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampón na lesklú srsť pre psov 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
24.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo ošetrujúca zmes extraktu z ovsených vločiek, harmančeka a levanduľových esenciálnych olejov,
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Payot Paris
Payot Supreme Jeunesse Sublimating Youth starostlivosť pre zvýraznenie mladosti denný krém 50 ml
Kód: 2401402
Kód dod.: 65118486
EAN: 3390150585975
 
99.97 EUR
1 999.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém Supreme Jeunesse Youth slúži každé ráno na skutočné posilnenie mladistvého kapitálu pleti
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint ústna voda pre kompletnú ochranu zubov 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500966
Kód dod.: 14453
EAN: 085715952400
 
52.40 EUR
1 048EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501047
 
EAN: 8435415102728
 
140.42 EUR
1 404.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zdviháme kotvy!
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Pour Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501046
 
EAN: 8435415102711
 
104.06 EUR
2 081.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Všetci na palubu! Zvedáme kotvy!
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Dixi
Dixi Svište šampón a sprchový gél sviežosť a sila hôr pre deti 100 ml
Kód: 2507758
Kód dod.: 855992
EAN: 8586000088375
 
1.30 EUR
13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Svište šampón a sprchový gél 2v1 s vôňou sviežosti hôr je jemný prípravok vhodný pre detské vlasy i pokožku.
Novinky
truckzdarma
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603365
Kód dod.: LG211700
EAN: 3614274750447
 
129.54 EUR
2 590.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504165
Kód dod.: 540319
EAN: 8591235041835
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504192
Kód dod.: 540309
EAN: 8591235041750
 
5.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Univerzálny valček PLYŠ Žltozelený, šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm, priemer jadra 44 mm.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.17 EUR
35.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.70 EUR
0.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504174
Kód dod.: 547196
EAN: 8591235041828
 
0.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mikroplyš polyakryl tkaný, pre vnútorné i vonkajšie použitie pre disperzné a husté farby. Šírka valčeka 100 mm, pre držiak 6 mm, výška plyšu 12 mm.
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503147
Kód dod.: 540307
EAN: 8593534671942
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Uni Plyš žltozelený polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Výška plyšu 18 mm.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta pre ďasná a bielenie, 75 ml
Kód: 2601444
Kód dod.: 885400
EAN: 5054563275424
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Active Gum Repair Whitening zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a belší vzhľad zubov.
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pre bábätká, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
10.43 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrnosť k pokožke je dermatologicky testovaná. Aloe vera obsahuje optimalizovaný systém aktívnych látok a poskytuje silnú, avšak k pokožke šetrnú čistiacu silu bez prídavku farbív a konzervačných látok.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletná voda 100 ml + telový gél 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda miniatura 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
98.81 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se bla
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
80.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2004. Ovocno-orientálny charakter parfému p
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47854
Kód dod.: 731744
EAN: 8592326010594
93%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažite lákavé, kvetinové tóny mesačnej ľalie a preklznite do luxusného sveta saténového povlečenia a jemnej vône. Obsahuje prírodné esenciálne oleje extrahované z rastlín a kvetín.
truckzdarma
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500478
Kód dod.: LF194000
EAN: 3614274299229
 
158.34 EUR
1 583.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Idôle Power L'Eau de Parfum Intense,
truckzdarma
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2401557
Kód dod.: LE533700
EAN: 3614274024807
 
135.37 EUR
1 353.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougere ambrová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2024 Zatiaľ čo nad večným mestom vychádza a svi
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601122
Kód dod.: LF774700
EAN: 3614274517804
 
124.28 EUR
4 142.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte podmanivú silu že
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Kód: 2602000
Kód dod.: 14911
EAN: 8056860214691
 
41.75 EUR
1 391.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte luxusnú parfumovanú vodu Robe
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.