sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2300416
Kód dod.: 13489
EAN: 85715950307
 
32.88 EUR
1 096EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2011 Zahalte svoje telo očarujúcim a veľmi ženským zá
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso W parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2309807
Kód dod.: GUE32345
EAN: 085715323453
 
28.27 EUR
942.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrózová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Objavte podmanivý zlatý trh oc inšpiro
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Le Parfum parfumovaná voda pre 50 ml
Kód: 2400734
Kód dod.: LE605100
EAN: 3614274068801
 
121.50 EUR
2 430EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy, bola uvedená na trh v roku 2024 Prírodné esencie, papyrus
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
68.97 EUR
689.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Modern Princess in Jeans parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2405000
Kód dod.: 14245
EAN: 3386460151795
 
81.40 EUR
81.41 EUR
904.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Odvážna a dobrodružná, robí si, čo chce, a
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Bold Citrus parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501540
 
EAN: 3616305821089
 
116.49 EUR
116.50 EUR
1 164.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 BOSS Bottled Bold Citrus je novo
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratačný denný krém pre normálnu pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denný krém s Nivea Moisture Care komplexom, prírodným extraktom z lekna a SPF15 pre potreby normálnej pleti.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ stírací mřížka pre valček do 250 mm
Kód: 2504179
Kód dod.: 554306
EAN: 8591235041637
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stírací mřížka pre valček do rozmeru 250 mm. Plastová mřížka pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby.
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602186
Kód dod.: 14949
EAN: 085715962669
 
59.88 EUR
1 197.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte zmyselnú novinku roku 2026 – DKNY
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602280
 
EAN: 3595471037541
 
66.10 EUR
1 101.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená dobrodružná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mercedes-Benz Deep Sea E
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Plyš žltozelený univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504192
Kód dod.: 540309
EAN: 8591235041750
 
5.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, univerzálne valčeky (polstrované) sú určené na maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Univerzálny valček PLYŠ Žltozelený, šírka valčeka 250 mm, výška plyšu 18 mm, hrúbka polstrovania 5 mm, priemer jadra 44 mm.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Uni Modrý melír univerzální valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504165
Kód dod.: 540319
EAN: 8591235041835
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500270
Kód dod.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
40.31 EUR
806.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500269
Kód dod.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
30.92 EUR
1 030.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2500716
Kód dod.: 14444
EAN: 8059036001347
 
50.61 EUR
50.62 EUR
1 265.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objav Roma Uomo Nero Estremo od La
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Chante Clair
Chante Clair tekuté mýdlo pre ručné pranie Sapone da Bucato Marsiglia 1 L
Kód: 2509044
Kód dod.: 775423
EAN: 8015194100056
100%
3.91 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo pre ručné pranie, ktoré šetrne odstraňuje nečistoty, chráni vlákna textílií a zanecháva prádlo svieže s jemnou vôňou marseillského mydla.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
95.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 1094333
EAN: 8595009243333
100%
7.79 EUR
7.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
1.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužeľ teleskopických hůľ.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47854
Kód dod.: 731744
EAN: 8592326010594
93%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažite lákavé, kvetinové tóny mesačnej ľalie a preklznite do luxusného sveta saténového povlečenia a jemnej vône. Obsahuje prírodné esenciálne oleje extrahované z rastlín a kvetín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.