sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
STR8 Original deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Original deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1906185
Kód dod.: 837270
EAN: 5201314153528
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant pre mužov, ktorý má nad všetkým absolútnu kontrolu, je úprimný a sebavedomý. Str8 Original je kombinácia mäty, bazalky, kardamónu a santalového dreva, ktoré dodávajú vôni eleganciu.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2506596
Kód dod.: 835231
EAN: 9005800379203
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne chráni pred potením aj zápachom potu až po dobu 48 hodín a zároveň sa stará o pokožku podpazušia.
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 920 g
Kód: 2508655
Kód dod.: 680195
EAN: 8592542016288
 
15.61 EUR
16.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code deodorant, 150 ml
Kód: 2600304
Kód dod.: 837273
EAN: 5201314107088
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s vôňou ovocných tónov a ambry.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice Original deodorant, 150 ml
Kód: 15638
Kód dod.: 837364
EAN: 4084500479784
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Original od Old Spice existuje už celé generácie. Mužná vôňa pre vaše telo. Príjemne vás osvieži a mužné tóny prilákajú pohľady opačného pohlavia.
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Black GOGO limitovaná edícia, 150 ml
Kód: 89138
Kód dod.: 799181
EAN: 8712561614122
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji v limitovanej edícii.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Majte pot pod kontrolou a chráňte svoje oblečenie pred vznikom bielych a žltých škvŕn. Buďte svieži - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vôňou vodného melónu a kanangy. Bez alkoholu. S technológiou dvojitého uvoľnenia. S efektom proti škvrnám.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Kód: 48257
Kód dod.: 799180
EAN: 8717644013045
100%
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa AXE Afrika pomocou nevšednej vône citrusových plodov a jantáru vnese dobrodružstvo aj do tej najväčšej každodennej šedi.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
90%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s tónmi citrusových plodov, korenia a dreva.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Invisible Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vôňou vodných kvetín a technológiou Microtalco pre pocit sucha a sviežosti
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant deodorant sprej pre mužov 200 ml
Kód: 2100983
Kód dod.: 837117
EAN: 9005800282695
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový pánský antiperspirant Nivea MEN Black & White Original předchází vzniku bílých stop na černém oblečení a žlutých skvrn na bílém oblečení.
AKCE
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 835203
EAN: 9005800282664
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.