sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Kód: 2504587
Kód dod.: 732024
EAN: 7612720201112
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum záväžný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
AKCE
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
3.22 EUR
6.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje nepríjemné pachy z poťahov automobilov, bytových textílií a odevov. Odstraňuje pachy ako je napr. cigaretový dym, pot, zápach z domácich zvierat a ďalšie.
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Kód: 2506725
Kód dod.: 732020
EAN: 7612720201723
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum závesný stromeček prevoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503791
Kód dod.: 965801
 
 
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičné gumičky pre bežné používanie v domácnosti o priemeru 4 cm a veľkosti balenia 50 kusov.
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend Sprej antiperspirant 150ml
Kód: 2508789
Kód dod.: 837071
EAN: 9005800390017
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji navrhnutý pre mužov, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu aj vôni, ale zároveň chcú sa starať o citlivú pokožku podpazušia.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete až 72h účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu? Vyskúšajte antiperspirant, ktorý aktívne bojuje proti baktériám spôsobujúcim zápach, je bez alkoholu a sviežo vonia.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obklopte sa vôňou jazmínu a užívajte si dlhodobý pocit sviežosti. Zvoľte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoliehajte sa na 48-hodinovú ochranu pred potením a zápachom. Vaše podpazušie i oblečenie ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spoľahlivá 72 h ochrana proti poteniu pre extra komfort.
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 750 g
Biom
Lima Oro prípravok proti všetkým slimákom, 750 g
Kód: 2507682
Kód dod.: 680172
EAN: 8595078517489
 
14.75 EUR
19.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moluskocidný prípravok vo forme granulovanej návnady na ochranu poľných plodín, ovocných plodín a révy vínnej proti slimákom.
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Agro
Natura Presto proti slimákom, 500 g
Kód: 2508654
Kód dod.: 680193
EAN: 8592542016264
 
10.82 EUR
10.83 EUR
21.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné granule NATURA Presto účinne hubí všetky druhy slimákov a plžov. Bezpečné pre domácich maznáčikov, odolné voči dažďu, nezanechávajú sliz na záhonoch.
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Str8
STR8 Fragrance Rise deodorant, 150 ml
Kód: 2600305
Kód dod.: 837272
EAN: 5201314107224
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji s elegantnou vôňou citrusov v kombinácii s ovocno mätovým srdcom.
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
FA Fresh & Dry Pistáciu & Med deodorant 150 ml je antiperspirant vo spreji, ktorý kombinuje účinnú ochranu proti poteniu s príjemnou sladko-orieškovou vôňou pistácií a medu.
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602953
Kód dod.: 837133
EAN: 8720181819810
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a príjemný pocit sviežosti.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.