sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
2.13 EUR
14.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Passionfruit deodorant s vôňou marhuľového ovocia a kokosovej vody. Nezanecháva škvrny a poskytuje až 48h ochranu proti telesnému pachu.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Kód: 2504587
Kód dod.: 732024
EAN: 7612720201112
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum záväžný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
AKCE
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
3.22 EUR
6.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje nepríjemné pachy z poťahov automobilov, bytových textílií a odevov. Odstraňuje pachy ako je napr. cigaretový dym, pot, zápach z domácich zvierat a ďalšie.
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
 
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Kód: 66775
Kód dod.: 2017342
EAN: 9000100736763
86%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s antibakteriálnymi zložkami a inovatívnou vôňou aktivuje molekuly v boji proti telesnému pachu, ktorý zostáva pod kontrolou až po dobu 72h.
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Dipra
Gumičky pre domácnosť, priemer 4 cm, balenie 50 kusov
Kód: 2503791
Kód dod.: 965801
 
 
0.43 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičné gumičky pre bežné používanie v domácnosti o priemeru 4 cm a veľkosti balenia 50 kusov.
Air Wick Active Fresh Magnólia & Kvety čerešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Magnólia & Kvety čerešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500295
Kód dod.: 731860
EAN: 5999109543882
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný osviežovač vzduchu, ktorý príjemne prevoní váš domov vôňou magnólie a kvetov čerešní.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh Care je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepříjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.