sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant v spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant v spreji pre mužov s 0 % hliníkových solí pre dlhodobú sviežosť.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a osviežujúci pocit po celý deň.
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Wunderbaum
Wunder-Baum vonný stromeček, vanilka, 1 ks
Kód: 2504587
Kód dod.: 732024
EAN: 7612720201112
 
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežovač vzduchu WunderBaum záväžný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kancelárie.
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D prevedením.
AKCE
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Carlson
Carlson Pohlcovač pachů, 500 ml
Kód: 2600337
Kód dod.: 480556
EAN: 8591522335074
 
3.22 EUR
6.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje nepríjemné pachy z poťahov automobilov, bytových textílií a odevov. Odstraňuje pachy ako je napr. cigaretový dym, pot, zápach z domácich zvierat a ďalšie.
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osviežovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
4.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná vôňa do auta s neobvyklým 3D spracovaním.
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Farebné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Lovela
Lovela Color prací gél 32 praní, 2,9 l
Kód: 2003355
Kód dod.: 759090
EAN: 5999109520708
100%
11.30 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél Lovela na farebné prádlo je špeciálne vyvinutý pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
30.43 EUR
30.44 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil gel Sensitive je prací gél určený pre šetrné pranie bielizne aj citlivej pokožky. Pomáha odstrániť bežné nečistoty a zanecháva bielizeň čistú a sviežu.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu a užívajte si nekončiaci pocit sviežosti! Deodorant v spreji vás ochráni až po 48 hodín. Vyskúšajte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Black + White, 150 ml
Kód: 86925
Kód dod.: 837028
EAN: 8712561534444
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neviditeľná ochrana proti poteniu, ktorá pomáha, aby čierna zostala čiernou a biela bielou. Intenzívna, drevitá vôňa. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si spoľahlivú ochranu proti poteniu i mimoriadnu starostlivosť o pokožku podpazušia s unikátnou vôňou originálneho krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodín sviežosť, bez obsahu alkoholu. Spoliehajte sa na účinnú ochranu proti poteniu a vzniku škvŕn na oblečení. Majte všetko pod kontrolou.
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
Kód dod.: 835183
EAN: 9000101053111
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Divine Moments deodorant s vôňou divokej kamélie. Technológia Non-Stop Fresh pre 48h ochranu. S jemným a presným systémom aplikácie. Bez hliníkových solí.
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection + Invisible, 150 ml
Kód: 1805811
Kód dod.: 835005
EAN: 8710447171356
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
účinný antiperspirant, ktorý kombinuje dvojitý účinok - antibakteriálny a spoľahlivý v boji proti škvrnám na oblečení. Obsahuje formulu, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48 hodinová ochrana proti poteniu s vôňou citrónovej trávy. Osvužujúci pocit a podpazušie v suchu? Tento šikovný antiperspirant zabezpečí oboje - spoľahlivú ochranu proti poteniu i povzbudzujúcu sviežosť - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Old Spice
Old Spice White Water deodorant, 150 ml
Kód: 15636
Kód dod.: 837365
EAN: 4084500479821
 
4.78 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osvedčená značka Old Spice s osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudza a osviežuje. Veľmi ľahko sa nanáša a rýchlo zaschne, stačí jedno streknutie denne.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Xtreme Sport Energy Boost deodorant, 150 ml
Kód: 66775
Kód dod.: 837347
EAN: 9000100736763
86%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s antibakteriálnymi zložkami a inovatívnou vôňou aktivuje molekuly v boji proti telesnému pachu, ktorý zostáva pod kontrolou až po dobu 72h.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100988
Kód dod.: 835204
EAN: 9005800301396
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámsky antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 835189
EAN: 9005800329413
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepríjemný telesný zápach vystiedí vône citrusov, a to až na dobu 48 hodín.
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý vyslyšel vaše prianie. S novou technológiou DermaDry vás nenechá na holičkách. Obavy z vlhkého podpazušia a zápachu už môžete hodiť za hlavu, proti silnému poteniu vás ochráni až neuveriteľných 96 hodín.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.