sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2500266
Kód dod.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
27.61 EUR
460.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Jeans Urban Pink od Karl Lagerfeld je vôňa z kategó
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
98.24 EUR
982.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vô
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601107
Kód dod.: LG214700
EAN: 3614274752106
 
94.59 EUR
1 891.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Emporio Armani Power Of You pre ženy j
Novinky
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602910
Kód dod.: LF657200
EAN: 3614274479058
 
115.63 EUR
1 927.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Harmonická drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laure
Novinky
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2602909
Kód dod.: LF657000
EAN: 3614274479034
 
94.76 EUR
2 369EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Novinky
Valentino Donna Born in Roma Extradose parfém pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Donna Born in Roma Extradose parfém pre ženy 50 ml
Kód: 2603014
Kód dod.: 182449
EAN: 3614274351064
 
114.76 EUR
2 295.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Objavte Valentino Born in Roma Donna Ext
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 1094333
EAN: 8595009243333
100%
7.79 EUR
7.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
1.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužeľ teleskopických hůľ.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
95.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Jemný satén a mesačná ľalia náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 47854
Kód dod.: 731744
EAN: 8592326010594
93%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažite lákavé, kvetinové tóny mesačnej ľalie a preklznite do luxusného sveta saténového povlečenia a jemnej vône. Obsahuje prírodné esenciálne oleje extrahované z rastlín a kvetín.
truckzdarma
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500478
Kód dod.: LF194000
EAN: 3614274299229
 
158.34 EUR
1 583.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Idôle Power L'Eau de Parfum Intense,
truckzdarma
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2401557
Kód dod.: LE533700
EAN: 3614274024807
 
135.37 EUR
1 353.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougere ambrová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2024 Zatiaľ čo nad večným mestom vychádza a svi
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601122
Kód dod.: LF774700
EAN: 3614274517804
 
124.28 EUR
4 142.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte podmanivú silu že
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Kód: 2602000
Kód dod.: 14911
EAN: 8056860214691
 
41.75 EUR
1 391.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte luxusnú parfumovanú vodu Robe
Novinky
truckzdarma
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603364
Kód dod.: LG211300
EAN: 3614274750164
 
171.77 EUR
1 717.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
Schwarzkopf Gliss regeneračná vlasová maska 4 v 1 pre silne poškodené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regeneračná vlasová maska 4 v 1 pre silne poškodené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratín, aby poskytla vlasom hĺbkovú regeneráciu a lesk.
Nivea Anti-Wrinkle Contouring 65+ denný a nočný krém pre zlepšenie kontúr, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Contouring 65+ denný a nočný krém pre zlepšenie kontúr, 2 × 50 ml
Kód: 2505269
Kód dod.: 821129
EAN: 9005800397207
 
13.91 EUR
278.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea sada denného a nočného krému pre zlepšenie kontúr.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím, 12 × 85 g
Kód: 2501386
Kód dod.: 976430
EAN: 7613039758021
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Fantastic mäsový výber s kuracím, hovädzím, králikom a jahňacím ponúka výber lahodného krmiva, ktoré bezpochyby uspokojí túžbu vašej mačky po rozmanitosti.
AKCE
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2602064
Kód dod.: 885186
EAN: 8718951764910
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
Končící produkty
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Probazen
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
3.42 EUR
3.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne alkalický čistič vhodný na čistenie všetkých druhov bazénových fólií. Veľmi šetrne pôsobí na m
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301650
Kód dod.: LD890400
EAN: 3614273790864
 
102.50 EUR
3 416.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Born in Roma Intense je mimoriadna pocta Rímu a
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.