sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gél 100 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
95.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
162.16 EUR
1 621.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 1094333
EAN: 8595009243333
100%
7.79 EUR
7.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířskej valčeka, dĺžka 55 cm, pre dieru 6 mm, pre maliarske valčeky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
1.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Držák valčeka pre valčeky široké 100 až 150 mm, priemer 6 mm. Vhodné pre valčeky s priemerom na držák 6 mm. Všetky držadlá sa dajú nasadiť na kužeľ teleskopických hůľ.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold Lak na vlasy pre ultra silné spevnenie 250 ml sprej
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
AKCE
Sam miska pre psov s kuracím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Sam
Sam miska pre psov s kuracím mäsom, 97% podiel mäsa, 415 g
Kód: 2501396
Kód dod.: 976102
EAN: 8594048100560
 
1.50 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená mäsová konzerva pre psov. Kvalitné mäso a vnútornosti zaručujú prirodzený obsah kolagénu a mastných kyselín. Červená repa dodá vitalitu a posilní organizmus, dobromysl zaručí lepšie trávenie a dobrú náladu.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
13.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný viacúčelový prípravok (tableta 20 g) pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
Proxim krmítková zmes pre vonkajšie vtáctvo, bohatý zdroj tukov, bielkovín a vlákniny, 1,5 kg
Proxim
Proxim krmítková zmes pre vonkajšie vtáctvo, bohatý zdroj tukov, bielkovín a vlákniny, 1,5 kg
Kód: 2504874
Kód dod.: 976073
EAN: 8594019367565
 
3.05 EUR
2.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo krmítková zmes. Zloženie pšenica, proso, slnečnica.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
5.18 EUR
12.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná maska na vlasy, ktorá zabezpečuje intenzívnu regeneráciu a pocit hydratovaných vlasov po dobu až 48 hodín už po prvom použití.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regeneračná maska 4v1 pre suché a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regeneračná maska 4v1 pre suché a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračná vlasová kúra so systémom HAPTIQ, ktorý vytvára mikroväzby a posilňuje vlasovú štruktúru.
Payot Pate Grise Gelée Nettoayante čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť 200 ml
Payot Paris
Payot Pate Grise Gelée Nettoayante čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť 200 ml
Kód: 2308954
Kód dod.: 65118404
EAN: 3390150585159
 
23.87 EUR
119.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odličujúci a čistiaci gél PAYOT Pâte Grise Gelée Nettoyante dokáže spríjemniť každodennú péči o zmie
Payot My Payot Huile Bonne Mine Eclat olej pre okamžitý zdravý lesk pleti 30 ml
Payot Paris
Payot My Payot Huile Bonne Mine Eclat olej pre okamžitý zdravý lesk pleti 30 ml
Kód: 2403756
Kód dod.: 65119065
EAN: 3390150591761
 
41.70 EUR
1 390EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej pre okamžitý zdravý lesk My Payot Huile Bonne Mine Eclat je určený pre mdlú a viditeľne unavenú
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Kód: 2006761
 
EAN: 9000101287172
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Astrid denný a nočný krém pre zmiešanú a mastnú pleť Aloe Vera a Uhorka 50 ml
Astrid
Astrid denný a nočný krém pre zmiešanú a mastnú pleť Aloe Vera a Uhorka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Aloe Vera a Uhorka denný a nočný krém je ľahký hydratačný krém určený pre zmiešanú a mastnú pleť.
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501030
Kód dod.: ODL56850
EAN: 085715568502
 
45.92 EUR
1 530.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Parfémovaná voda Bella Soleil je inšpirovaná
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
29.53 EUR
295.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vychutnajte si povznesujúcu vôňu,
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501436
Kód dod.: OLD56402
EAN: 085715564023
 
35.62 EUR
1 187.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2018 Parfumovaná voda Bella Blanca od Oscar de l
Končící produkty
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Probazen
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
3.42 EUR
3.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne alkalický čistič vhodný na čistenie všetkých druhov bazénových fólií. Veľmi šetrne pôsobí na m
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Intense Donna parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2301650
Kód dod.: LD890400
EAN: 3614273790864
 
102.50 EUR
3 416.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Born in Roma Intense je mimoriadna pocta Rímu a
truckzdarma
Valentino Born in Roma Intense Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Intense Donna parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2301652
Kód dod.: LD890200
EAN: 3614273790840
100%
178.12 EUR
1 781.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2023 Born in Roma Intense je mimoriadna pocta Rímu a
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plniteľný flakon pre mužov 60 ml
Kód: 2308843
Kód dod.: LE028100
EAN: 3614273852821
 
118.33 EUR
1 972.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF parfémovaná voda plnitelný flakon pre mužov 40 ml
Kód: 2308840
Kód dod.: LE027200
EAN: 3614273852739
 
96.97 EUR
2 424.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa s výraznými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2023 Vôňa Yves Saint Lau
AKCE
L'Oréal Paris Elseve balzam na vlasy pre objem Collagen Lifter 200 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve balzam na vlasy pre objem Collagen Lifter 200 ml
Kód: 2509161
Kód dod.: 845969
EAN: 3600524251314
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový kondicionér, ktorý vďaka kolagénovým peptidom a zahusťujúcim vláknam dodáva vlasom prirodzený objem, plnosť a hebkosť, zatiaľ čo ich hydratuje a zanecháva s dlhotrvajúcou vôňou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.